Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
baranist
Gerçek Adbaran ist
Doğum Tarihi1 Temmuz 1994
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 29 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
polimiğe girmek istemiyorum dediğinizde haklısınız ama online bittiği yok oyun en kapsamli güncellemelerden birini aldı oyuna yeni birçok şey eklendi ... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
gta 5 de online bittiği yok nereye bitiyor onu anlamadım sankı herkez mod kullanıyor diye bişey yok oyunun online en kapsamlı guncellemerden biri geld... Mesaja git »
sandık başında olupta burayı takıp eden varsa sandıklardan ayrılmasın şuan daha turkiye genelinde %35 açıldı ve evetler çok düşüyor gittikçe hayırlar ... Mesaja git »
guncellemeden sonra ram kullanımı arttı keşke guncellemeseydım diyorum hiç bi faydası olmadı bu guncellemenin bence not:şuan oyun modu falan gibi şey... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
oyunu 69 liraya çıkararak hata ettiler oyun 40 liradan çıkarsalardı çok satardı kaldıkı oyunu alacak kitlede h1z1 var çoğunluğunda bende h1z1 ve arma... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
konu yanlış yerdemi bilmiyorum ama yeni bi steam hesabı açıcam ama gizli soru falan yok steamda eskiden vardı sanırım gizli soru kalktı mı... Mesaja git »
3 Adet Rastgele Steam Kodu Çekilişi [AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
7 ADET STEAM KEY ÇEKİLİŞİ [ÇEKİLİŞ SONUÇLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
katılmak istiyorum... Mesaja git »
çoğu kişi korsan kullandığı için sorun yaşamamıştır bence:D... Mesaja git »
ÇEKİLİŞ / 5 STEAM OYUNU - Son Katılım 02.03.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

MrTux
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Volkswagen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.090