Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
baranist
Gerçek Adbaran ist
Doğum Tarihi1 Temmuz 1994
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PlayerUnknown's Battlegrounds ANA KONU - HERKESE CBT KEY! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
oyunu 69 liraya çıkararak hata ettiler oyun 40 liradan çıkarsalardı çok satardı kaldıkı oyunu alacak kitlede h1z1 var çoğunluğunda bende h1z1 ve arma... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
konu yanlış yerdemi bilmiyorum ama yeni bi steam hesabı açıcam ama gizli soru falan yok steamda eskiden vardı sanırım gizli soru kalktı mı... Mesaja git »
3 Adet Rastgele Steam Kodu Çekilişi [AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
7 ADET STEAM KEY ÇEKİLİŞİ [ÇEKİLİŞ SONUÇLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
katılmak istiyorum... Mesaja git »
çoğu kişi korsan kullandığı için sorun yaşamamıştır bence:D... Mesaja git »
ÇEKİLİŞ / 5 STEAM OYUNU - Son Katılım 02.03.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
FINAL FANTASY X/X-2 HD Remaster bu oyunun inceleme yorumlarında bi kişi şöyle demiş FF 10-2, FF 13-2 gibi özellikle belirtilmediği sürece hiçbir Fina... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
FINAL FANTASY X/X-2 HD Remaster bunu öneririm x ve x-2 den oluşuyor aynı oyunda 2 oyun gibi bişey biri birinin devamı ayrıca final fantasy her oyun b... Mesaja git »
gta 5 in 99 liralık paketini aldım 8 milyonu tek başına alınca 76 lira yapıyor oyunda para kasmak kolay deilse 99 lira bu pakete iyi gibi... Mesaja git »
şuan hala hileci kaldımı acaba oyunda ama sebepsiz ban yeme konuları genelde eski bu yakın tarihte sebepsiz ban yeme konusu yok gibi birde baktım seb... Mesaja git »
Arkadaşları

MrTux
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Volkswagen
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078