Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
baranist
Gerçek Adbaran ist
Doğum Tarihi1 Temmuz 1994
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
bu guncellemeden sonra ram kullanımı artmış ve oyun modu kapalı gözukuyor açıp kapattıgımda ise oyun modunu ram kullanımında bi değişiklik olmuyor aca... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bu etkinlik görevlerinden birisi gözcü skoru diyor ama tam anlamadım gözcü olarak oynadığımda yaptığım skorlar etki etmiyor sanırım nasıl oluyor bu... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
teşekkürler... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
humblebundle de outlast i key olarak alamadım napmak lazım key olarak almak için veya alabilen varsa atabilirse iyi olur... Mesaja git »
Yeni Ford focus hatchback ağır kamuflajıyla yakalandı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
iyide bu sedan focus sen sedanla hatchbacki birmi tutuyorsun hatchback focus içinden bahsetmişler hatchback arabayla hatchback karlışaştırılır sen gel... Mesaja git »
Get Even Türkçe Yama Çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
oyunu denemedım notlar önemli mi deilmi bilmiyorum ama genede beklemekte fayda var en azından ufak hatalar varsada onlarda giderilmiş olur sorunsuz şe... Mesaja git »
Get Even Türkçe Yama Çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
%100 tamamlandığında deneyeceğim teşekkürler... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
revolution premium pass dan daha ucuz bu nasıl iş anlamadım premium pass hala 170 liraya satıyorlar saçmalıktan başka bişey deil dlclerden biride satı... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
polimiğe girmek istemiyorum dediğinizde haklısınız ama online bittiği yok oyun en kapsamli güncellemelerden birini aldı oyuna yeni birçok şey eklendi ... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
gta 5 de online bittiği yok nereye bitiyor onu anlamadım sankı herkez mod kullanıyor diye bişey yok oyunun online en kapsamlı guncellemerden biri geld... Mesaja git »
Arkadaşları

MrTux
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Volkswagen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141