Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nyznyz
Gerçek Adniyazi nisancı
KonumRize
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mitsubishi L300 ' cüler buraya ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
radiyatör çürüdu yenilemem lazım aliminyum radıyator iş gorurmü fiyatları yarı yarıya teşekürler... Mesaja git »
‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
3. kez ses pöbleminden gönderdim bu sorun sadece bendemi acaba birde kulandıgımda yok sayılır muzık dinlemem 100 dakka bile konuşmam yapısal... Mesaja git »
Ttnet Fatura itiraz - yardım !!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
konuyu hortlatıyorum ama bari içimi dökeyim ocak ayında 15 gibi muşteri kazanım birin aradılar vodafonnetteydim 8 mb aylık 55 tl ilk 10 a... Mesaja git »
‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
servise gönderdim erkendende hallettiler ama kargoya verirken dogru adres yazmadılar 8 de verilin tel bugun 14 beklıyoruz bugun belki gelir tab... Mesaja git »
ses probleminden ikinci kez garantye gönderdim beklyoruz bakalım elleri biraz daha çabuk olsa daha güzel olurdu ... Mesaja git »
18650 Piller Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
pilleri herhngi bir devre olmadan kulanabilirsiniz ama buraki sorun pili tam boşatmamak eger tam boşalırsa biraha dolmaz onun için ozel devreler var... Mesaja git »
https://fullteknikdeste...-3-yada-6-gb-yapma.html burada anlatılıyor ben burda anlatılanla yaptım burdakı sp falştool çalışmamıstı başka bir ve... Mesaja git »
benim problemimde hoparlorlerden arkayı degiştiler şimdide öndeki icin göndercem hafıza ıle ilgili sorunum yok ilk aldıgımda 3 gb yaptım ba... Mesaja git »
18650 Piller Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
http://www.ebay.com/itm/152261482768?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT en basıti buna benzer devre kulanmak 4 hücre için ... Mesaja git »
100 EURO YANLIŞLIKLA YIRTILDI!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
bendede aynı sıkıntı var üstelik akbaktan çektim aradan 3-4 ay sonra başka br bankaya gittim yatırmaya 1 tane 100$ birde 20 $ iade ettiler şim... Mesaja git »
Arkadaşları

dragonhell
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Düzen degişir düzülen asla

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.064