Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
J. Seinfeld
Gerçek Ad 
KonumKonya, Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 7. South Park 104 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Swbf2 gelirmi acaba indirime... Mesaja git »
O forma ne öyle? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Formayı görünce inşallah farklı yeniliriz dedim. Ben beyaz formayı bile sevmiyorum. Sarı kırmızı olacak forma... Mesaja git »
İyi bu ay bitmişti. Yenilemeye gerek yok. Kampanya bekleyeceğim. Zaten sadece witcher oynuyorum bu aralar... Mesaja git »
Selçuk İnan'dan Samsung'a S8 davası başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Batman belediye başkanı da Batman filmine dava açmıştı... Mesaja git »
Uydu Alıcısı - Receiver Tavsiyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Arama amacım td nin kendi cihazı dandik ve ilerleyen tarihlerde merkezi sistemli bir yere taşınabilirim. O zaman... Mesaja git »
Uydu Alıcısı - Receiver Tavsiyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teledünya uyumlu uydu alıcısı arıyorum ama nasıl aranır bilmiyorum bulamadım alternatif ler nedir acaba... Mesaja git »
TFF'den Fatih Terim'e cevap: 3.5 milyon euroyu ödemeyecegiz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu tüpçü del bosque nin parasaınıda ödemeyeceğiz diye hava basıyodu ama sonra faiziyle ödedi. Birde Ferrari nin parası vardı sanırım... Mesaja git »
Bence verilen oyunları daha önce almış olanların üyeliğinin 1 ay uzatılması gibi bir güzellik iyi olur... Mesaja git »
Bu ay da knack gelmeyecek. Ters totem yapalım belki tutar... Mesaja git »
Negredo Soldado falan hikaye gol kralı TOLGA :) 50 milyon ederi var başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Gol olunca lütfen tolga olmasın dedim ama maalesef oymuş diye yazarken yine o attı çıldıracam... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109