Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
coolhands11
Gerçek AdOsman Çeliker
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 29 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
civic 2007 fiyat konusunu başlattı (2 ay önce)
iyi akşamlar honda civic 2007 2008 almayı düşünüyorum tam otomatik 2007 model otomatik elegance 156.000 de değişen boya yok böyle bi araca 46 bine bul... Mesaja git »
:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
iyi akşamlar honda civic 2007 2008 almayı düşünüyorum tam otomatik 2007 model otomatik elegance 156.000 de değişen boya yok böyle bi araca 46 bine bul... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mikrofonlu kulaklık sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Mikrofonlu kulaklık sorunu konusunu başlattı (bir yıl önce)
Arkadaşlar bilgisayarı daha bugün topladım mikrofonlu kulaklığım var laptopa takınca sıkıntı yok fakat bilgisayara takınca mikrofondan cızırtıdan bask... Mesaja git »
i5 4460 ve Asus H81M-K sistem uyumu konusunu başlattı (bir yıl önce)
İşlemci Intel Core i5 4460 Soket 1150 3.2GHz 6MB Cache 22nm İşlemci Anakart Asus H81M-K Intel 1150 Soket DDR3 USB3 SATA3 mATX Anakart Bell... Mesaja git »
i5 4460 ve Asus H81M-K sistem uyumu konusunu başlattı (bir yıl önce)
Arkadaşlar yeni nesil oyunları yüksek ayarlarda oynamak için oyun bilgisayarı toplamak istiyorum aşağıdaki parçalar uyumlu mudur ve iyi performas veri... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S III KULLANICILARI KULUBÜ\\\1000+ ÜYE/// başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Teşekkürler... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S III KULLANICILARI KULUBÜ\\\1000+ ÜYE/// başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Ram e 1 gb diyor ama 832 mb gösteriyor neden böyle ? Bir de bildirim ışığının rengini nasıl değiştirebiliriz ?... Mesaja git »
Deri mont kokusu konusunu başlattı (4 yıl önce)
Arkadaşlar colins den deri mont aldım fakat montun ağır bir kokusu var bolca parfüm sıkıyorum açık havada pek koku yok ama kapalı ortamda ağır koku ge... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078