Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cenk1977
Gerçek Adcenk ceyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 48 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Ben Mayıs da teslim aldığımda , Türkiye için hedef yıllık 5000 diye duymuştum. Ayrıca Avrupada şu an çok aşırı bir talep var . Örnek olarak bugün... Mesaja git »
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Gecen ay 634 Adet satilmis . Ben kisitli olarak biliyordum , yani ayda 300 adet Türkiye icin .... Mesaja git »
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Arkadaslar acil bir Sorum olacak , arka bagaj Style modelde katlanabilir mi ? bagaj halisi icin bir koruma almak istiyorum 2 farkli var Asagi yönlü ... Mesaja git »
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şimdiden hayırlı olmasını dilerim .... Mesaja git »
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Style Otomatik de fark varmi ?... Mesaja git »
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben fark göremedim !?... Mesaja git »
Denizli icin de aynisi gecerli , su an ellerinde hic araba yok ve bekleme süresi varmis . Ankara disinda arama imkaniniz yok mu ?... Mesaja git »
Makyajlı Ford Kuga Ana Konu konusunu başlattı (3 ay önce)
Lütfen tüm bilgileri bu Ana Konu da paylaşalım. Beleyenler olarak Konu mevcut , ancak Ana Konu burasi olsun .... Mesaja git »
Ben Dizel olarak Kuga yi tavsiye ederim .... Mesaja git »
Kusura bakmayın ama , plastik ile tutuşarak araba mı kullanıyorsunuz? Hani Tipi hoşunuza gitmez yada Motor gücü anlarım, ama Plastik dediginiz ne... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125