Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cenk1977
Gerçek Adcenk ceyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Kusura bakmayın ama , plastik ile tutuşarak araba mı kullanıyorsunuz? Hani Tipi hoşunuza gitmez yada Motor gücü anlarım, ama Plastik dediginiz ne... Mesaja git »
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Doğru. MTV ben ödemedim.... Mesaja git »
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Toplam ne kadara geldi ?... Mesaja git »
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Fiyatlara zam geleceğini duydum , varmı böyle bir şey?... Mesaja git »
Makyajlı 2017 FORD KUGA (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Fiyatlara zam geleceğini duydum , varmı böyle bir şey?... Mesaja git »
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hayırlı uğurlu olsun.... Mesaja git »
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kuga Style Dizel Manjetik Gri 124.200 TL Otomatik 100 Lira inmediler :) Yer Denizli... Mesaja git »
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hayırlı olsun. Onca yazılanlar ve videolardan sonra şunu belirteyim : Arabadan çok memnunum , benim için hem donanım hemde Motor gücü yeterli . ... Mesaja git »
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Sipariş den vazgeçtim. Hazır olan bir tane vardı. Ben den onu aldim.... Mesaja git »
YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Teşekkür ederim Sağol . Bence boyanmamiş bölümler biraz olsun bu renk İle kapanıyor. Alacak olanlara şimdiden hayırlı olmasını dilerim. Alla... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.111