Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
soulmate
Gerçek AdMert Kutluk
Doğum Tarihi23 Haziran ****
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 93
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell iPhone VoLTE Desteği Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bunu yaptim ama arada aktif oluyor. Sanırım telefonun gerçekten çok iyi cekmemesi gerekiyor. ... Mesaja git »
Turkcell iPhone VoLTE Desteği Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
iki iPhone'da denedim. 10.2.1'deyim. Operatör güncellemesi geldi. Lte'de ses ve veriyi açıp telefondan wifi aramayı aktif hale getirdim. Ama iki telef... Mesaja git »
İKİNCİ NESİL NOTE 7'LER HALEN SATIŞTA.. ALINIR MI ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bir şeyi çok merak ediyorum. Bu telefonları hala satan kişiler ne kadara satıyorlar? Çıkış fiyatından çok daha düşük bir fiyatı varsa bence alınır, be... Mesaja git »
IOS 10.1 çıktı: iPhone 7 Plus'a Portre özelliği geldi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
İnsan yüzünde oldukça başarılı. Evim ışık almayan bir ortam olduğu için, düşük ışık koşullarında da denedim, hiç fena değil ama hatalar başlıyor Gerçe... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Ama efekt sonuçta. Ben iPhone 7'yi ilk kullandığımda Optikten kaynaklı gerçek bokehler gördüğümde çok şaşırmıştım. Bence bu çok etkileyici. Bokeh e... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Oradaki başarımızın sebebi, objeye yakın olmamız. Ayrıca telefoto lenste yüksek diyafram alan derinliğini arttıracağı için, o objektifin de netlik k... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
büyük gelişme var. note 7'nin bittiğini sonunda idrak edebilmişsiniz.... Mesaja git »
Merhaba, bir kaç hatanızı düzeltmek isterim. Telefonum iOS 10.1 Beta değil. Yani portre modu kullanarak çekme şansım yok ilk fotoğrafı. İlk foto... Mesaja git »
O kadar bi çıkıklık değil. Sanmıyorum yani. Elimde onu gösterecek macro lens bile yok. Belki bir ara Apple Store'da sorarım.... Mesaja git »
Arkadaşlar, herkese hayırlı olsun. Ben 23 Eylül'den beri Jet Black kullanıyorum iPhone 7 plus 256 Gb'ı. Bu tarihten yana anten çizgilerinde leke gibi ... Mesaja git »
Arkadaşları

Shady

backwall

GoldPunch

isolmaz

serdar_5959

okutay

Lets

Oskis

Zig Zag

şey sadece üye?

Litheart

*CSR

meşhurkeladam

Mutelasi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Apple MacBook Pro Retina Display 2.6Ghz 15'' / Apple Watch Sport 42mm / iPhone 7 Plus 256 GB Space Gray / iPad Pro 128 GB Wifi 3G / Apple TV 3
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Apple MacBook
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.156