Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
CCaaNN
Gerçek AdCan Öztürk
Doğum Tarihi7 Ağustos 1992
MeslekErnst&Young - Audit Assistant
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 59
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları17
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
OnePlus 5 kutu açma, ön inceleme ve Xiaomi Mi6 ile kıyaslama başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hicbir fark yok. Bolgelere gore kutu iceriginde sarj adaptoru priz girisi fark ediyor sadece.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kesinlikle Anker tavsiye ederim. UGreen kablolarım da var, onlardan da memnunum ama kalite olarak Anker daha iyi duruyor.... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
https://www.xda-developers.com/google-camera-hdr-ported/ Google Pixel cihazlarda olan HDR+ ı Snapdragon 820-821-835 kullanan cihazlara port etmiş bir... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Garantiye iletin, ek bir surec yok. Uretimden kaynakli bir sorun, ya ekrani degistirirler ya cihazi.... Mesaja git »
OnePlus 5 inceleme videosu: Bu telefon çok hızlı, çok iddialı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tek derdiniz bu olsun, Ek olarak, normal bir şarj adaptörü bağladığınızda da QC olmuyor ancak normal hızla yine şarj edebiliyorsunuz.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben kullanıyorum. Yag gibi akiyor. Cift tik ile ekran kapama, asagi parmak surukle, yukari parmak surukle gibi hareketlere kisayollar/uygulamalar atay... Mesaja git »
Çevrenizde gordugunuz veya internette gordugunuz bir ornegi de paylasabilirsiniz. Bu açıklar tahmin ettiginiz kadar buyuk degil. Her ay kapanan acikla... Mesaja git »
Bana 1 (bir) tane samsung un kapayamadigi/kapatmadigi veya son tüketiciye yamasi ulaşmayan bir açık yüzünden boşaltılmış banka hesabi/çalınmış hesap ö... Mesaja git »
S7 Edge kullanıyorum, custom rom ile şebeke sinyali kuvvetli yerde 5 saat alıyorum, full 4g ile. Sinyal seviyesi düşük ise 4 saat ile 5 saat arasında ... Mesaja git »
Ayarlar > telefon hakkinda >durum > imei bilgisi kismindan gorebilirsiniz. Bende de btu csc kurulu ayni hatayi aliyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

electronica

JustDropDead

Kami-sama

Brand*

JaSoN_

zerzavatçı

gyükseltürk

obenberk

Dabb Escobar

GLAMOUR.

8

dRKHN1907

agritux

nonserviamm

grbzgrbz

23Usta

onurelektronik
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [Satıldı] Note 3 N9005, Full Aksesuar Kutulu - Sorunsuz - 500TL
Alıcı: nehnini
Tarih: 11 Ocak 2017; 20:43:18
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık Sapphire HD4870 512mb "özel soğutucu"
Alıcı: deus-ex
Tarih: 9 Kasım 2011; 16:11:19
Yorum
Tanışmaktan büyük memnuniyet duyduğum, değerli bir kardeşimiz..
Genel Puan

Ürün: SATILIK>>Asus p5q se+e8400+4gb ram
Alıcı: SELBAL
Tarih: 28 Ocak 2011; 9:56:16
Yorum
sorunusuz bi alışveriş oldu hayırlısı olsun
Genel Puan

Ürün: Satılık>Aopen 400w güç kaynağı
Alıcı: gara murat
Tarih: 13 Ocak 2011; 22:15:43
Yorum
teşekkürler dürüst bir satıcı
Genel Puan

Ürün: Satılık Cooler Master rs 460 pcap a3 460w psu
Alıcı: komando57
Tarih: 27 Aralık 2010; 17:44:47
Yorum
elden güzel bir alışveriş oldu tşkler
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistem
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.360