Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
milesbroke
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 13 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
kulağımda hava-ağrı gibi birşey var başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kulak kiriyle ilgili bir durum olabilir.... Mesaja git »
Turkcell Babalar Günü Hediyesi - 4,5G Vestel Tablet 99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hocam kusura bakma yeni gorebildim, sorun çözüldü mu, açıkçası çözümü bilmiyorum.... Mesaja git »
Devletin bütçe ayırıken bunu dindarlar yapmış bütçe vereyim bunu dinsizler yapmış yok o zaman bütçe vermem dediğini sanmıyorum, o okullarda yapılan pr... Mesaja git »
Din adamı olmakla inanmak farklı şeylerdir. Bugün inançlı pekçok bilim insanı vardır ve olmaya da devam edecektir ki bu konuda elimizde kesin bir veri... Mesaja git »
Katılırsınız katılmazsınız bilmiyorum ama ateistler ve feministler bu iki kesim çoğunluğu elde ettiği vakit bugün şikayetçi olduklarının kat kat fazla... Mesaja git »
Big Fish filminden bir diyalog: Ed Bloom: Josephine, bilmem biliyor musun, Kongo’daki Afrika papağanları sadece Fransızca konuşur. Josephine: Gerçek... Mesaja git »
Bu dediğinizin konumuzla bir ilgisi yok. Esas ülkede bilim insanı çıkmasını azaltacak olan çoğunluğu inançlı insanlardan oluşan bir ülkede bilim insan... Mesaja git »
Dediğiniz çok ilgisiz, aksine birilerinin iddia ettiği gibi dini düşüncelerinin bilim insanı olmasına engel olmayacağını düşünür pekçok insan.... Mesaja git »
Ne bu mecburiyetten söylemiştire getirme çabalarınız, Türkiye'de ateist bilim insanları da var ve ülkede son dönemlerde bundan dolayı linç kampanyasın... Mesaja git »
Aziz Sancar'ın bilimden 10 geri aldığı nedir anlamadım?... Mesaja git »
Arkadaşları

LegendWarrior

bulls23
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize, görecekleri tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel, her şeyden evvel Türkiye'nin istikbaline, kendi benliğine, millî an'anelerine düşman olan bütün unsurlarla mücadele etmek lüzumu öğretilmelidir. Mustafa Kemal Atatürk

Allah düşüncesi, yurt ve millet sevgisi, ahlâk duygusu ve aile bağları yıkıldıktan sonra geriye ne kalır? Her yabancı istilâyı kabule hazır, hayvanlaşmış bir yığın. Hüseyin Nihal ATSIZ
Sistem ve Tercihleri
TV
Philips

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094