Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
milesbroke
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: 32 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Adnan Menderes Ve İsmet İnönü Kore'ye Asker Gönderme Tartışması başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Ama SSCB tehdidi yüzünden NATO'ya girme ve Kore'ye asker gönderme mevzusu Stalin dönemine rastlıyor. Kızıllar gelecek iddiası uzun yıllar sürdürülüp c... Mesaja git »
Adnan Menderes Ve İsmet İnönü Kore'ye Asker Gönderme Tartışması başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Aslında SSCB'nin 2. Dünya Savaşı sonunda Türkiye'den toprak ve boğazlarından da üs talebi var. Bu dönem olarak dinci birinin değil İnönü yönetiminin o... Mesaja git »
Erkek çocuk yetiştirmek üzerine tavsiyeleriniz? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Mutlaka bir sporla uğraşsın ama bana göre bu spor futboldan ziyade vücuda esneklik ve güç katacak tarzda bir spor olsun. Bunun dışında bir sanat dalıy... Mesaja git »
BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Ben de İstanbul'un farklı yerlerindeki BİM'lerde gördüm. Fırın koymuşlar dolayısıyla taze çıkıyor, börek dışında zeytinli ekmek, poğaça gibi çeşitler ... Mesaja git »
eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
asıl olay notebookta harici masüstü ekran kartı çalıştırmak, duzeltme: egpu setup programi linki: https://drive.google.com/open?id=0B9ulA... Mesaja git »
Amazon Türkiye'ye Resmi Olarak Giriş Yaptı !! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fiyatlar Türkiye'deki diğer mağazalar gibi olacaktır diye düşünüyorum, bir getirisi olmaz o zaman.... Mesaja git »
Vatan şaşmaz ölmüş başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Silah duyduğuma göre bulundurma ruhsatlıymış hocam yani taşıması kanunen suç.... Mesaja git »
kulağımda hava-ağrı gibi birşey var başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kulak kiriyle ilgili bir durum olabilir.... Mesaja git »
Turkcell Babalar Günü Hediyesi - 4,5G Vestel Tablet 99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam kusura bakma yeni gorebildim, sorun çözüldü mu, açıkçası çözümü bilmiyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

LegendWarrior

bulls23
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur." Atatürk
Sistem ve Tercihleri
TV
Philips

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125