Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Akordiyon
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Neler yapılabilir? Siz soruyorsunuz hep beraber cevaplıyoruz [DHTUBE=https://www.youtube.com/watch?v=hQ_B6sOmjRc]... Mesaja git »
ARTIK TÜM TELEFONLAR AYNI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Bu yeni nesil mantar gibi türeyen örn: 600-700 tl civarı Samsung J3 tarzı bir telefon ile 4000 lik telefon arasında bir fark yok. Kabul edin. Asga... Mesaja git »
İnsanı güzel/yakışıklı yapan şey nedir? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Mesela bakıyorum bazı adamlara, adam yakışıklı diyorum yüzünü inceliyorum ama onu neyin yakışıklı yaptığını bulamıyorum. Kızlara bakıyorum, ki çoğu kı... Mesaja git »
YÜZDE 98 İ HAVA OLAN KATI CİSİM (ss li) çözüldü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Bunu youtube de gördüm ismi solid air olarak geçiyor ama nasıl böyle birşey elde ediliyor? Araştırdım bulamadım ne satan nede kimyasal element vs hiçb... Mesaja git »
Her şey bitti. Hoşçakalın başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
kardes nasıl olsa ölceksin aceleye gerek yok... Mesaja git »
Tembel türk genci ve TOPLU TAŞIMA SS'Lİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
benım okulun içinde bizim fakulte kampusun en sonunda okulun girişinden fakülteye yaklaşık 2 km karda kışta haftanın hergunu okuldan çıkışta yuruyer... Mesaja git »
SİLİNSİNN... başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
abi çok ilgınç bişey lan... Mesaja git »
Kötü(acımasız) işverene karşı ne yapmalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kismi zamanlimi calisiyorsun. Benim dedigim tam zamanli calisan icin kismi za.anli elemanada. Sigorta yapiliyor olabilir ama net bilmiyom... Mesaja git »
Kötü(acımasız) işverene karşı ne yapmalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
kardes ashari ucret vermek ve sigorta yapmak zorunda. bunlar isci calistirmak icin zorunlu sartlar... Mesaja git »
Liseyi bıraksam mı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
liseyi bitirmemen icin bi sebep yok birakirsan yanlis yaparsin sana soyliyim.... Mesaja git »
Arkadaşları

8993122290119

lordinas
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.062