Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dahaka7741
Gerçek Adnuri erdinç
KonumYalova, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu telefona ne yapsak hakliyiz artik garantide cenelerini acamazlar bu kadar rezil firma gormedim ben bi daha tovbe artik samsung falan huwaei ler var... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam s8 in onunu kesmesini istemiyorlar samsung da biliyor s7 ve s8 arasinda tasarimda dahil cok buyuk fark olmadigini akli sira yazilim geciktirmesi... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam uygulamayi paylastiginiz icin tesekkurler yalniz 7 gun heralde kullanim suresi... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
bizim telefonda root atmadan calistiran varmi asistani ozellikle... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Guncellemeyi en hizli alan ulkeye mi gecsek s6 bile almis haziran guncellemesini turkiye ofisinde sorun var... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Telefonun arka kapagi ve tusu kalitesiz cok iyi bakmama ragmen ince cizikler var ekranina hicbirsey olmamis 8 aylik cihaz s7 edge bu arada son guncell... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bende direk kuruldu hata vermedi isterseniz kurmadan hava durumu verilerini silin ayarlardan... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Telefon bi guzel oldu simdi ... Mesaja git »
Hocam tesukkurler... Mesaja git »
Hocam ekran cozunurlugunuz ve parlaklik ne durumda paylasirmisiniz bende s7 edge kullaniyorum son 1 haftadir bataryada dusus var niye oldu anlam verem... Mesaja git »
Arkadaşları

awaqado
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: DOOM VE RİSE OF TOMB RAİDER STEAM HESABI
Alıcı: awaqado
Tarih: 1 Ağustos 2016; 9:54:54
Yorum
uygun fiyat ve alakasından ötürü memnun kaldım.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125