Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mr.big
Gerçek AdAkif ez
Meslekjeo.
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 254
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
KIŞLIK LASTİK İNCELEMESİ: SAVA ESKİMO S3+ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
test sonuçları, etiket değerleri belli hocam. Pahalı bir lastikten fazla bir farkı yok. Yani boluda bir lastik ile çıkarken, bununla yolda kalmayacaks... Mesaja git »
KIŞLIK LASTİK İNCELEMESİ: SAVA ESKİMO S3+ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben Ankara / ostim kuruçayırlı lastikten aldım. en uygun fiyatı orası verdi. adet başına 30 tl uygundu. 4 tanede 120 tl eder.... Mesaja git »
Apaçi itemleri başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Posetin parali olmasini savunanlar bu sorularima cevap bekliyorum! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
olaya sadece birilerinin para kazanması gözüyle bakarsanız, şimdiden sonra daha çok kullanılacak olan bez çanta gibi ürünleri satanlar da para kazanac... Mesaja git »
Motorcu-Arabacı Kavgası (Kadın araya dalıyor, işler karışıyor) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
videoya göre motorcu haklı. Haklı iken de yasal yollara başvurmuyor ise müstehaktır...... Mesaja git »
Şase numarası çaktırmak başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hiç bilgi sahibi olmadığım bir konu olduğunu farkettim... ilk okumada sanayi ağzıyla "çenç" geldi aklıma ama Takip.... Mesaja git »
Okumamış insanlar okuyanların da sürünmesini istiyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Askerliği Üniversite Mezunu olmam sebebi ile kısa dönem yapmıştım. Askerlik yapan çocuklardan yaklaşık 10 yaş büyük olmama, abilik etmeme rağmen kısa ... Mesaja git »
Geriye doğru selektör yapmak istiyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
KIŞLIK LASTİK İNCELEMESİ: SAVA ESKİMO S3+ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Konuyu açma tarihimden itibaren ikinci 4 adet lastiğimi aldım. Araç değiştirdiğim için bu kez 205-55-R16 ebatlarında lastik aldım. 260 tl ye geldi t... Mesaja git »
İnsignia 1.4 Turbo LPG tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
ortalama hız 36km tuketim 8.3 lt bunlar yol bilgisayarı verileri. lpg miktarı için 1.2 ile çarpın 8.3 u. isinana kadar benzin, sonra sadece l... Mesaja git »
Arkadaşları

SPECIALIZED
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: PASAPORT KAYIT HAKKI SATILIK
Alıcı: yasincelenkoglu
Tarih: 29 Mayıs 2012; 16:56:02
Yorum
İlgi ve alaka Tam puan. Sorunsuz gerçekleşen Alış-verişin her safhasında göstermiş olduğu ilgi ve itinaya teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: 3G 16GB , SORUNSUZ, ANKARA , 430TL
Alıcı: metintekin
Tarih: 12 Kasım 2011; 0:54:00
Yorum
Sorunsuz alışveriş
Genel Puan

Ürün: ::EN UCUZ, SONY ERICSSON P1i *ANKARA*(150TL) BOL FOTO
Alıcı: pspfreak
Tarih: 30 Haziran 2011; 9:16:25
Yorum
Kusursuz satıcı.Telefon aynen ilandaki gibi.Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: 150 liraya :::KELEPİR LAPTOP:::COMPAQ PRESARIO 1800==>
Alıcı: hunihunihuni
Tarih: 25 Ocak 2010; 23:05:21
Yorum
güvenilir bir arkadas, birebir söylediği gibi ürün gönderdi
Genel Puan

Ürün: BLACKBERRY 8700G , UYGUN FİYAT , TERTEMİZ , RESİMLİ.
Alıcı: borNEO
Tarih: 31 Temmuz 2009; 13:09:52
Yorum
Tamamen güvenilir bir satıcı. İlandaki ürünle birebir ürün geldi. Teşekkürler.
İmza
Fikrin kadar varsın!
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Xiaomi
TV
LG
Tablet
iPad Air
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Hakkında
Fikrin kadar varsın!

http://lpgayari.com

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156