Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
multiverse
Bir Önceki Kullanıcı Adıbloxia
Gerçek AdBerker
Doğum Tarihi14 Şubat 1994
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ALINIK 2X8GB DDR4 3000Mhz RAM konusunu başlattı (7 sa. önce)
Merhaba, Fazla kullanılmamış, garantili 2x8Gb DDR4 3000Mhz Ram kiti arıyorum. Satan arkadaşlar PM atabilirse sevinirim.[size=2][/size]... Mesaja git »
650-750W Arası Kaliteli PSU Önerisi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 sa. önce)
650W ile 750W arası önerebileceğiniz sağlam ve sessiz PSU'lar var mıdır? Güç kaynakları en bilmediğim bilgisayar bileşeni. Yardımınız dokunursa se... Mesaja git »
ALINIK 6700K-7700K İŞLEMCİ konusunu başlattı (dün)
Merhaba, OC yapılmamış, 3-4 ay kullanılmış, garantileri devam eden işlemci arıyorum. Satan arkadaşlar pm ile teklif yapabilirse sevinirim. [si... Mesaja git »
Dikkat : İlk kez Amazon'dan alışveriş yapacaklar ve detaylı bilgi sahibi olmayanlar başta DUYURULAR kısmını okuduktan sonra en üstte bulunan Sıc... Mesaja git »
Yanında bir de Dawn of War oyun hediyesi var sanırım. Sipariş verildi ... Mesaja git »
Nzxt s340 kasa siparişi verdim Türkiye'ye kıyasla çok uyguna, teşekkürler paylaşım için ... Mesaja git »
SATILIK - 280TL - Seagate Barracuda 2TB 3.5' 7200RPM - Jelatininde "0" başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Freenas pc kurmak için düşünüyordum fakat proje iptalinden kullanamadım. Jelatini bile açılmamıştır. 1 hafta önce satın aldım. Faturası bulunmaktadır.... Mesaja git »
ASUS MAXIMUS VIII GENE Intel Z170 Soket 1151 DDR4 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Fiyat takip... Mesaja git »
Satılık i7 6700k başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
Türkiye ürünü(fatura yok) , intelden 16 mayıs 2020'ye kadar garantili 1 aylık işlemci satılıktır, overclock yapılmamıştır.İstediğim fiyat 1150S... Mesaja git »
Cooler Master SEİDON 120V VER.2 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Fiyat nedir?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.102