Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MajoooR
Gerçek AdAlper Yılmaz
KonumKayseri,Melikgazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Wheylerde hatırlamıyorum ama 2-3 tane kücük ürünümde(150-600gr arası bcaa kre vsvs) delik vardı, kafama pek takmamıştım. hala takmıyorum çünkü güvenil... Mesaja git »
Sanırım hiç pepsi ya da fruko da etiketli ürün gören olmadı değil mi? Sanırım sadece iceteaye çevirdiler sonradan... Mesaja git »
Bugün[28 Nisan] LYS BAŞVURULARI YENİDEN BAŞLIYOR başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Sevap için up... Mesaja git »
Sadece son sene çalışanlar sıralamalar nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
3 yıl yatıp son sene çalışan 2 arkadaşım 1. Mf 7700ygs -9500lys obp 80 2. Tm 68000 ygs - 3500 lys obp 78 Ben 4 sene yattım o yüzden mezunum T... Mesaja git »
Behzatın geçen yılki limiti? konusunu başlattı (dün)
Sitede var mı göremedim ama l'hopitali behzattan dinlemek istiyorum elinde olan var mı?... Mesaja git »
Matematik optik okuyarak net çıkarılabilir mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ulen optik okuma diyince bende önündeki adamın optiğini dikizlemek sanıyorum ya "Bi tane c den emin olun sonra 2 solu a 2 sağı e falan böyle bakı... Mesaja git »
Eğer gerçekse de bu kadar boş konuşup iftira attıgın için sen arkadaştan özür dileyecek misin? Araştırma yapmayı google a yazmak sanan bi acizsin,... Mesaja git »
Karekok Lys matematik hatali cevap anahtari başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Trigoda bi test komple yanlış, + diğer testlerde de 1 tane falan cikabiliyor, fonksiyon da yazim hatalari vr Denk geldiklerim bunlar... Mesaja git »
50 Günde Cumhuriyet Edebiyatı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Tüm edebiyat 50 günde 2 kere biter 1 soru bankası+1 deneme kitabı biter Edebiyat calisma da bişey yok ki, anlama yok yorumlama yok ezberliceksin... Mesaja git »
Kitaplara nasıl para yetiştiriyorsunuz. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
HAYDAAAA... Mesaja git »
Arkadaşları

dicey_celo

dreamland06

OP Lee Sin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
LOL
Vayne

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.156