Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yasin.10
Gerçek Adyasin gunes
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Serhat hekim'in hakkını veriyorsun dün ben çok defa kaldırdın hemde çok kill aldın.benim gibi tüfek bombasıyla yardırmıyorsun helal olsun... Mesaja git »
Kanlı cuma serverdan önce forumdan başladı... Mesaja git »
2 gündür olanlar bizim toplumun sosyolojik yapısinin özeti gibi.ilk gün sudan sebeblerle tartışma kavga gürültü ertesi gün gerçek haksızlık nedeniyle ... Mesaja git »
Banlanan kardeşlerime abilerime imreniyorum resmen battlefield 1 deki en zor Platinum kupayı kazanmışlar gibi.sanal alemin Gazileri gibiler gözümde he... Mesaja git »
Wisdom pabuçu yarım gel serverı oynayalim... Mesaja git »
Bunca zaman oynadım hiç bakmamistim kaç kill aldigima 1600 olmus sayenizde☺ps4 te bomba atarsa 320.siradaymisim... Mesaja git »
Bf 1 in en iyi tarafı kodamanlar serverı ve ona değer katan oyuncular onun dışında bf3 ve bf 4 ile kıyaslama yapılamaz.kill almak çok basit ve yetenek... Mesaja git »
Taaruz:Ribelyoles hekim:Salbslater k.Nişancı destek:mg15 bastirma Gözcü:Smle, lebel piyade... Mesaja git »
Arkadaslar indirimde helldivers 18 tl multi hala dolu tavsiye ederim.ama ps vita üzerinden değil ps 4 yada uygulamasından alın ps vita 27 tl aynı oyu... Mesaja git »
Artık neredeyse ps vita forumu öldüğünden kimse oyunlar hakkında doğru dürüst bişeyler yazmıyor ama ben hala vita yi çok severek kullanan biri olarak ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Psn:Makedonija_92

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.094