Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yasin.10
Gerçek Adyasin gunes
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Alinik Street fighter 5 arcade King of fighter 14 Street fighter 30.yil... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Fifayı 5 saat oynadım daha tecrübeli arkadaşın görüşlerine katılıyorum.eksik modlardan dolayı düşük puan verilmiş( journey modu online seoson vs)singl... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar rusya eshoptan fifa aldım para çekildi fakat oyun inmedi ne yapmalı Edit:işleme onay verilmedi daha sonra tekrar çektim oldu... Mesaja git »
İndirimler bahsettik indirimler geldi. Fifa 30$ Golf story 12$ Enter the donguen 4,5$ Benim ilgili çekenler bunlar oldu... Mesaja git »
Yanıtlarınız için çok teşekkürler bi müddet daha bekleyeyim.Umarım fiyatlar makul seviyelere düşer.Amerika ve avrupada yaşayanlar bile bu konuyu dile ... Mesaja git »
Arkadaşlar dün psn den payday 2 yi 17 tl'ye supermeatboy u 12 tl aldım.daha önce birçok oyunu çok ucuza aldım örnegin darkest dengonu 20 tl almıştım.b... Mesaja git »
Bende ps 4 ve ps vita var.en çok vita ile zaman geçiriyorum.daha sonra switch ile... Mesaja git »
Hocam hoşgeldin yağdır haberleri özlemişiz... Mesaja git »
Hocam nerdesin.bu konsolu almamdaki en büyük pay senin sanilir.o kadar güzel haberler veriyordun ki hergün ne olmuş diye senden takip ediyordum.konsol... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam bende yeni sipariş verdim amazon.com dan.sipariş verdikten sonra chat te sordum tamamının geri ödeneceğini söyledi bende ona güvenerek sipariş v... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Psn:Makedonija_92

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.164