Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yasin.10
Gerçek Adyasin gunes
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 28 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaslar eski adım Makedonija_92 yeni ise yasintr34 istek gönderiyorum kabul edersiniz... Mesaja git »
Arkadaş 1 yıl önce sattığım vita slim'in yerine dün vita fat aldım. Slimi paraya ihtiyaçtan satmistim. 2 vita yi kullanmış biri olarak fikrimi payl... Mesaja git »
Hocam dün şansa arkaladım seni c'de bi kaç kişi daha vardı sonra korka korka c yi tek başıma çektim.kesin intikama gelirler dedim kimse gelmedi:)... Mesaja git »
Evet??hemde çok.şimdi nickinden tanıdım.yaralıbere,lazboard, viera95, drawkow çok denk geldiğim başka isimler.çok iyi oyuncular var.maç sonunda hem ki... Mesaja git »
Görmedim isteği kusura bakma şimdi arkadaşlık isteği attım... Mesaja git »
Arkadaşlar ben oyunu psn kardeşlikten aldım ve pri sahibine ulaşamadığım için id yanına kdmn ekleyemiyorum.bende gizli kdmn yim:).neredeyde hergün gir... Mesaja git »
Arkadaslar dlc olmayan maplere ne zaman giriyorsunuz özel bir takvim var mı son 2 gündür dlc mapler vardı. Birde sanırım chat ile oynuyorsunuz hangi... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2 ay sonra güncellemeye bakmak için oyunu oynadım ve bu sefer olmuş dedim.sadece analog sticki bf4 deki yapma bile oyunu tamamen değiştirmiş. Artık ar... Mesaja git »
Senin emeğinin payı büyük yeri gelmişken teşekkür ederim... Mesaja git »
Arkadaşlar amazon.fr den sipariş ettiğim direksiyon geldi.almanya gönderimi kapattığından fr den aldım.vergi + kargo(dhl hızlı kargo 44€)toplam... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078