Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yasin.10
Gerçek Adyasin gunes
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 22 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kesinlikle cephe hatti en iyi mod bence onu oynayalim... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam servere girdim iyi güzelde hasarda %200 bana göre oyunu anlamsizlaştiriyor.örnegin sina colune girdim herkeste sniper var a dan f ye siksa asker... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kodaman ailesi nerede yahu?1-2 ay öncesine kadar serverda yer bulamıyorduk şimdi 20 kişiyle dev haritalarda adam arıyoruz.yoksa sıkılıp bırakanlar m... Mesaja git »
Vertelli vitali yi açtım.yakın mesefe agrasif gözcü oynamak isteyenler için harika bi silah olmuş beni gözcüye döndürdü tekrardan.20 50 metre arası gö... Mesaja git »
Pm atamadım burdan yazayım.O yaptıkların muhtemelen temel olanlar.perklerin(uzmanlıkların)görevlerinide yapman gerekiyor.örneğin taaruz askerinde sila... Mesaja git »
Ana ekranda asker sekmesinde hizmet hedeflerinden yada silah degistirme ekraninda en altindan uzmanliklarin uzerine geldiginde gorebilirsin.her sinifi... Mesaja git »
Arkadaşlar sizlere dilim döndügünce asker gelişterme ve perk sistemi ile ilgili bilgiler vereceğim.öncelikle perk sistemini açabilmek için temel geliş... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaslar ben sürekli kodamanlar serverinde oynuyorum sizin sürekli oynadigin bir server var mi... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Gözcü haric hepsini açtim ilk izlenimlerim şöyle Smg:yakin ve orta mesafe icin,atiş hızı düşük fakat kontrol etmesi kolay ayrica 81 mermi kapasitesi ... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çok nadir podyumdayım ama bunu gerçekten hakettik.inanılmaz bi dönüş yaptık... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Psn:Makedonija_92

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109