Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
-ZoRRo-
Gerçek Aderkan keskin
Doğum Tarihi29 Ocak 1986
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 4 dk. önce
Son giriş tarihi: 10 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Opera 47.0.2631.80 Final + 64 Bit başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 dk. önce)
Adobe Flash Player http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=95878827 ... Mesaja git »
Windows 10 Disk kullanımı %100 den inmiyor(ÇÖZÜLDÜ) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
şu videolardakini harfiyen yaparsanız pc gerçekten rahatlıyor. bende sorun bunu yaptıktan sonra düzeldi.... Mesaja git »
şu paylaşımlarınla gerçekten sevaba giriyorsun. senin paylaştığın bir konuda windows 7 pro indrdim. malum windows 10 1600 güncellemesinden sonra mavi ... Mesaja git »
burya yazana kadar google yazsaydınya... Mesaja git »
masaüstü sürüm artık değişmeli konusunu başlattı (8 gün önce)
yıllardır bu forumu kullanıyorum. masaüstü sürümü sürekli sıkıntılı sayfa geç yüklenir veya hiç yüklenmez. artık bıktık bu sorundan ve düzelceğini art... Mesaja git »
Rusya, Türkiye’ye S-400 füzelerini vermeyecek iddiası başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Tüm ortadoğuyu, irandan israile kadar ucan kusu bile görebilen NATO radarı bilin bakalım nerede, Malatya Kürecik Rusya o hava savunma sistemini NAHs... Mesaja git »
ben artık ekim güncellemesini beklemeyip windows 7 geri dönme kararı aldım. şimdi ben windows 8 i kısa süre kullanıp öyle windows 10 yükseltmiştim pc ... Mesaja git »
Windows 10 S'ten Windows 10 Pro'ya ücretsiz geçiş süresi uzatıldı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
windows 10 kur sadece. şu sitedekileri yap.... Mesaja git »
A101 KURBAN HİSSESİNE GİRMEK PİŞMANLIKTIR ... başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
bizde a101 kestik bizede dediğin gibi etin sinirli yağlı tarafları geldi. kasap yarısını çöpe attı. size kaç kilo et verdiler.... Mesaja git »
Windows 10 Satan Yerler Güvenilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
deneme keyleri filan değil ben daha önceden yapmıştım.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Vodafone
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Casper

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.141