Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
marowak
Gerçek Adburak yuksel
Doğum Tarihi21 Temmuz ****
Konumİstanbul,Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 337
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK COOLERMASTER HYPER 212 EVO başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
APARATLARIYLA BERABER TEMİZ SORUNSUZ COOLERMASTER HYPER 212 EVO SOĞUTUCU SATILIKTIR. ÜRÜN BAĞLANTISI: ÜRÜN FİYATI: 110 LİRA SADECE ÖZEL MESAJ ATIN LÜT... Mesaja git »
[Satılık DEĞİLDİR] 32gb ddr3 1866 mhz Ram 3 haftalık 550tl başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ilanın başlığına hasta oldum. satılık değilse ne için ilan açıyorsun madem. böylesinide ilk defa gördüm. :)... Mesaja git »
Zalaman CNPS 10X işlemci soğutucu intel amd başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
(ürün resimleri içeridedir.) HB linki : Özellikleri için link Pazarlık düşünmüyorum. Dükkanımdaki diğer ürünlere bakınız.Sistem Notu : Bu ilan her t... Mesaja git »
Satılık--Xıgmatek Red Scorpion 2 soğutucu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Xıgmatek Red Scorpion 2- 1 senedir kullanıyorum faturasını kaybettiğim için garantisi yok malesef Ürün gayet başarılı ve sessiz çalışıyor Ryzen a... Mesaja git »
MTK Android Sp FlashTool Hata Çözümleri başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
format all ve download ile rom yükleniyor fakat firmware upgrade ile pro_info hatası veriyor... Mesaja git »
MTK Android Sp FlashTool Hata Çözümleri başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
bu ekranda kalıyor. yüklemeye devam etmiyor.. edit: bu ekranda kalmasının nedeni sp flash tool sürümündenmiş. farklı bi sürüm ile rom yüklenebiliyor.... Mesaja git »
hiç açılmayan oppo r827 find 5 mini model bi cihaz var. flash tool ile rom atmaya çalışınca sadece download DA %100 oluyor yükleme devam etmiyor.... Mesaja git »
benmi yanlış yere tıklıyorum ozaman.... PC YAMA İNDİRME KONUSU linke tıkladıgımda ; sayfa açılıyor ve oradaki konu silinmiş/kaldırılmış vs... si... Mesaja git »
pc için yama trgamestudio dan silinmiş... Mesaja git »
Battlefield 4 oyununda klavye-mouse çalışmıyor. konusunu başlattı (18 gün önce)
bugun battlefield oyununu yükledim. oyun açılıyor fakat PRESS ENTER denilen kısımda klavye işlev yapmıyor. mecburen Ctrl+Shift+Esc diyerek görev yönet... Mesaja git »
Arkadaşları

EcZaNeT

Storm Bringer

selahattın ısık

OSINOS

MoonKnight

gurpolo4

Supervisor_

34hayrettin

oguz298

mertstar15

EfeYakupKarahanlı

KeuqS

byrktolga

atropyn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK ---> İNTEL İ5 4670K İSLEMCİ
Alıcı: hiickimse
Tarih: 29 Eylül 2017; 19:20:58
Yorum
Teşekkür ediyorum sorunsuz alışveriş için. Hiç sıkıntı yaşamadan alışveriş tamamlandı. Başka alışverişlerde görüşmek üzere. Saygılar.
Genel Puan

Ürün: ### SATİLDİ - XBOX360 (KIRDIRILMIŞ CİHAZ) @@ 350 TL @@
Alıcı: l3g3nt
Tarih: 27 Temmuz 2017; 16:15:21
Yorum
teşekkürler
Genel Puan

Ürün: SATİLİK/TAKASLİK # İntel G3258 islemci
Alıcı: firaz
Tarih: 18 Mayıs 2017; 8:24:32
Yorum
ilgili dürüst arkadaş tavsiye ederim Saygılar...
Genel Puan

Ürün: corsair vengeance pro 2x4gb 2400mhz
Alıcı: arst2004
Tarih: 16 Mart 2017; 21:26:00
Yorum
sorunsuz bir alışveriş oldu
Genel Puan

Ürün: >>>SATILDI<<< KİNGSTON 4GB DDR3 RAM #TL#
Alıcı: nvturboforce
Tarih: 31 Ocak 2017; 20:42:51
Yorum
Hayırlı bir alışveriş oldu.Teşekürler.
Genel Puan

Ürün: Asus P8H61M-Pro
Alıcı: kaptan19
Tarih: 7 Ocak 2017; 22:35:17
Yorum
Güvenilir satıcı. Ürünü çalışmasını görüp elden satın aldım. Aynen dediği gibi temiz ve sorunsuzdu. Hiçbir sorun yaşamadım. Teşekkürler.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094