Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
memo611
Gerçek Ad 
KonumZonguldak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PlayStation 4 Slim 999TL BİM İçerir başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ellâm teyzem torunlara don atlet bakayım demiş.... Mesaja git »
PlayStation 4 Slim 999TL BİM İçerir başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkdaşlar binlerce cihaz satılıyor paralel ithalat kimseye birşey olduğu yok.... Mesaja git »
PlayStation 4 Slim 999TL BİM İçerir konusunu başlattı (3 gün önce)
2 Haziranda satışa sunulacakmış. Paralel ithalat ancak ihtiyacı olanlar için iyi bir fırsat olabilir.... Mesaja git »
"RB Leipzig" projesi ve müthiş yükselişleri ?! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Benim anlamadığım bu kadar yeni bir takık nasıl oluyorda 44binlik stadı doldurtuyor... Mesaja git »
Far Cry 3, Steam Cüzdan Kodu ve KEY Çekilişi [SONUÇLAR AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
I want play game... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bir Trabzonsporlu olarak bugün ilk defa vodofone arena'da bjk'nin maçını izlemeye gittim. Bjk üstün oynayan taraftı.Şu aboubakar'ın kırmızı kart o... Mesaja git »
Sanırım diğer sitelerden daha pahalı olmasının sebebi 256 gb SSD olması cihazda... Mesaja git »
Turkcell işletmecisinde 0 tanesi aktif, 1 tanesi pasif olmak üzere toplam 1 adet abonelik bilginiz bulunmaktadır. Aboneliklerinizin toplam borç tutarı... Mesaja git »
Kullandığınız telefon modeli nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
iPhone 5S 2.5 senedir kullanıyorum bakalım daha ne kadar gidecek... Mesaja git »
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
hocam yaklaşık 25 yıllık telefon tesisatını kullanıyorum. Neler yapmam gerekebilir? Kendim yapabileceğim bişey var mıdır?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
*

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109