Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
memo611
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sağolun hocam eft ile sinerjien aldım yeni yeni kurulumunu yapıyorum @muratgnl... Mesaja git »
Arkadaşlar 17 inçlik modeli bende almış bulunmaktayım hayırlısı olsun artık... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ne zamandır bakıyorum bir türlü indirim gelmedi... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam hangi siteden sipariş verdiniz... Mesaja git »
Mavi.com 21-22 Mart indirimi [%21-yeni sezon seçili ürünler] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ben yapıyorum bence gayet iyi ürünlerisky999... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bugün Hp müşteri hizmetlerini aradım 17 inçlik modelin tek fanlı olduğunu ama fanın 15 inçliğe göre daha büyük olduğunu ve sıkıntı olamyacağını söyled... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Uzun zamandır bu konuyu takip ediyorum 17 inçlik(gtx1050) modeli düşünüyorum ancak tek fan olmasından dolayı kaygılarım var forumda daha önce alan old... Mesaja git »
HP Omen 17-W102NT ( Gtx 1060 ) [ ANA KONU ] ★KULLANICILAR KULÜBÜ★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Uzun zamandır takip ediyorum bir anda bütün sitelerden kalktı fiyatı gtx1060 a göre en uygun laptop diyebilirim umarım tekrar satışa çıkar... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
Gaming notebook için iki fırsatı da aşağıda paylaştım. Fiyatlar yanıyor. HP 17-AB010NT 1BW83EA 3.499 TL + 100 TL Worlpuan + HP Geri Ödeme... Mesaja git »
PC DEPO BATTI BİNLERCE MAĞDUR VAR! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar iki yıl önce bu firmanın bulunduğu yere gitmiştim. Bildiğiniz daireyi iki odası ofis diğer tarafları depo gibi kullanıyorlardı.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.102