Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
memo611
Gerçek Ad 
KonumZonguldak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 13 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Darbeleri kafadan yemiş arkadaş kalıcı sanırım... Mesaja git »
Arkadaşlar hani B grubu gelme ihtimali %10 falandı bakıyorum da birçok kişide B grubu çıkmış... Mesaja git »
Eğitim Birliği: İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL Esas Birliği: 2 NCİ KOR.KH.DES.GR. EMN. VE MHF.BL. / ÇANAKKALE GELİBOLU /... Mesaja git »
Arda Turan gazeteciye saldırdı! başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Aslında her şey Arda nın barçaya transfer olmasından sonra başladı. Kalacaktı Atletico da ohh paşa gibi iyi de oynuyordu... Mesaja git »
LEVIS 514 ERKEK STRAİGHT FİT 74.9 TL kargo dahil başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Tam meksikalı huysuz çiftçi pantolonu... Mesaja git »
LYS NEDEN RAMAZANDA başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Kardeşim eğer herhangi bir ciddi rahatsızlığın yoksa tutman gerekli. Eğer dini yönden soruyorsan bu ramazan orucunun kazası kesinlikle olmaz.... Mesaja git »
Arabam çalındı başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam bizim de Mitsubishi kamyon çalınmıştı. Polise felan başvurduk. Aracı aramaya çıktık ve biz bulduk. Bir yan mahallede güzelce parkedip gitmişler ... Mesaja git »
Trabzon şike yaptı diyen herkes başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Anlaşılan bi kuyruk acın var karadenizlilerle ilgili yoksa kimsenin bu şekilde konuşacağını sanmıyorum.... Mesaja git »
BU ŞARTLAR ALTINDA EVLENME İMKANI YOK [SS] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
O değilde damat traşına 150 tl falan verenler var çok sıkıntı ben onu düşünüyorum.... Mesaja git »
PlayStation 4 Slim 999TL BİM İçerir başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ellâm teyzem torunlara don atlet bakayım demiş.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094