Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
simonbolivar01
Gerçek Admurat çokseyrek
KonumAdana,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Miles&Smiles Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Kartı kaç yıldır kullanıyorsunuz. Aidat ne kadar gelmişti. Amex’i yeni aldım 1 ay kullandıktan sonra aidat geldi iade istedim. 1 yıllık kullanma sözün... Mesaja git »
Ve işte sonunda DENİZBANK KARTIM uygulaması (Bonusflas gibi) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Çok basit kampanyayı anlayamadığım için ilk hafta zarardayım Hergün 100 tl harcamaya 10 tl gibi algıladım. İlk harcamayı 100 tl yaptım. Yüklenen 20 TL... Mesaja git »
Axess Mobil e özel 4*100e 50 çip 30 kasıma kadar. başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Axses kart iptali talebinden sonra kartı kapatınca geri arıyor mu?... Mesaja git »
X2 yeni hesap açılsa da çıkmıyor... Mesaja git »
BKM Migros Kampanyası 150 TL ye 30 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Direkt bjm seçip ödedim sorun olmadı bende... Mesaja git »
BKM Migros Kampanyası 150 TL ye 30 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Direkt mobilden yapın indirim çeki ve bkm düşüyor. 165 sepet 120 ye düşüyor... Mesaja git »
Vodafone karakartal kampanyası 12 GB internet başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Davet gönderilir... Mesaja git »
Vodafone karakartal kampanyası 12 GB internet başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ucuzabilet uygulaması uçak bileti indirimi [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Kampanya Koşulları; Kampanya indirimi, üyelere özel yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda geçerli olup, yalnızca IOS ve Android mobil uygulaması üzerinden ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.062