Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
healthypatient
Gerçek Ad 
KonumKırıkkale, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MAKSİMUM KALİTE 4 ADET 50ML AÇIK PARFÜM 50 TL -- KARGO DAHİL başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Spicebomb, Lacoste Red, Terre Hermes ve Dior Sauvage'yi şipariş verdim, bekliyorum.... Mesaja git »
Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar Öncelikle Turkey Post ile başlayalım Turkey Post PTT'nin anlaşmalı olduğu bir airmail şeklidir. PTT ile anlaşmalı olunduğu iç... Mesaja git »
Yeni başlayanlar için makine seçme rehberi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Herkese merhaba adım Alp Yenigün, 23 yaşındayım ve Anadolu Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencisiyim. Uzun yıllardır forum donanımhaber p... Mesaja git »
Sıfırdan farksız NX300+50-200mm 700 lira konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar ürünün fatura tarihi 20.02.2016'dır. Bu tarihten itibaren 2 yıl Samsung Türkiye Garantisi devam etmektedir. Makineyle toplam 600 civarı çek... Mesaja git »
TOST MAKİNESİ TAVSİYESİ-2017 ... ilk sayfada TAVSİYELER var ... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Anladım hocam. Ben makineyi çalıştırmadan yağ döküp bezle iyice sildim. Sonrasında ekmeğin altına ve üstüne margarin koyup tost yapmaya kalktım. Tostt... Mesaja git »
TOST MAKİNESİ TAVSİYESİ-2017 ... ilk sayfada TAVSİYELER var ... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Bir dahakine iyice yağlayarak deneyeceğim. İyi geceler dilerim.... Mesaja git »
1400TL DOLANDIRILDIM - 8 KİŞİ OLDUK! feumarte başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşın da bahsettiği gibi "moslevon" nickli dolandırıcı halen forumda aktif durumda. Forum yöneticileri bir an önce gerekeni yapsın; yoksa daha çok... Mesaja git »
1400TL DOLANDIRILDIM - 8 KİŞİ OLDUK! feumarte başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sağ olun. Cuma günü resmi tatil aklınızda bulunsun. Gidebiliyorsanız yarın gidin savcılığa. Birkaç konudan topladığım mesajlar ve kendi mesajlarımın ç... Mesaja git »
Çok teşekkür ederim hocam açıklamalarınız için. Bugün belgeleri hazırlayıp ilk işim yarın savcılığa gitmek olacak.... Mesaja git »
Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Elimde sadece şahısla forumdan yazışmalarımız var. Salak gibi şahıstan telefon numarasını bile istemedim. Am... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: %20 VEYA %25 N11 HEDİYE ÇEKİ ACİL ALINIR.
Alıcı: Müdür42
Tarih: 30 Aralık 2015; 20:08:38
Yorum
arkadaşa çek satılmıştır ödemesi alındı
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.098