Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
healthypatient
Gerçek Ad 
KonumKırıkkale, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DonanımHaber EFSANE Konular [Link, Video, SS] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
BONUS 1 BONUS 2 BONUS 3 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9) 10) 11) 12) 13) 14) 15) 16) 17) 18) 19) 20) 21) 22) 23) 24) 25) 26) 27... Mesaja git »
Çekiliş ile 6 Aylık 3 tane SPOTIFY Premium Veriyorum! [AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
**A-T-İ-K-E-R** OTOGAZ SİSTEMLERİ DESTEK PLATFORMU-CANDAN MÜHENDİSLİK başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
1996 yılından beri otogaz sektöründe olan CANDAN MÜHENDİSLİK otogaz lpg montaj sevisi ATİKER in en büyük montaj servislerinden birisidir. ATİ... Mesaja git »
Merhaba. Toyota Corolla 1.33 Life 2015 için en uyumlu hangisidir? Atiker'i aradım, onların yönlendirmesiyle çıkan bir arkadaş Grand modelinin en u... Mesaja git »
Lens Fırsatları (Ana Konu) gözlük sevmeyenler içeri :) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
lens ile ilgili sorularınız için >>> http://forum.donanimhaber.com/m_11902263/mpage_68/tm.htm böyle bir konu olması gerekir. uygun fiyat... Mesaja git »
ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MERAK EDİLENLER... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
Arkadaşlar. Baktım ki bu elektrikli scooterlarla ilgili baya bi soru var. Böyle bir konu açıp, kararsız kalan arkadaşlara yardımcı olmak ist... Mesaja git »
XIAOMI MI MAX 64GB FİYAT DÜŞTÜ 850 LİRA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba. Cihaz forum dışına satılmıştır.... Mesaja git »
Bilgisayarın Kilitlenmesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Teşekkür ederim cevabınız için. Sorun olduğu için işlemcinin termal macununu degiştirdim. Sorun yine devam etti. Yakın zamanda denerim programı.... Mesaja git »
★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Size katılıyorum. Zaten kamerasına kötü demedim. Orta segment için idare eder. İşlemciye gelecek olursam günlük kullanımda hiçbir fark hissedilmiyor. ... Mesaja git »
Bilgisayarın Kilitlenmesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Cevabınız için teşekkür ederim. Açıkçası güncellemeden dolayı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü sorun aşamasında birkaç defa güncellemiştim. Aynı sorun dev... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: %20 VEYA %25 N11 HEDİYE ÇEKİ ACİL ALINIR.
Alıcı: Müdür42
Tarih: 30 Aralık 2015; 20:08:38
Yorum
arkadaşa çek satılmıştır ödemesi alındı
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.082