Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
healthypatient
Gerçek Ad 
KonumKırıkkale, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar ürünün fatura tarihi 20.02.2016'dır. Bu tarihten itibaren 2 yıl Samsung Türkiye Garantisi devam etmektedir. Makineyle toplam 600 civarı çek... Mesaja git »
Huawei P9 Lite başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Muhtemelen G8'den daha akıcı çalışır. Ön ve arka kamera olarak da daha ileride. Ama video konusunda G8'de OIS olduğu için G8 daha ileride olabilir. Pi... Mesaja git »
Huawei P9 Lite başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Merhaba. G8'i uzun zaman önce kardeşime verdim, o kullanıyor. Kendim başka bir telefon aldım. Kullandığım süre boyunca pek sıkıntı yaşamamıştım. Ama b... Mesaja git »
Cevabınız için teşekkür ederim. Normalde tüm ana sayfayı okumuştum ama sonradan eklenen Amazon.de kısmını konudan belli bir süre uzak kaldığım için ok... Mesaja git »
Amazon.de üzerinden Panasonic markalı fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum. Birkaç sorum olacaktı: Panasonic fotoğraf makinelerine uluslararası garant... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Rica ederim, zamanında ben de Mi 5 ve Mi Max arasında kalmıştım. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. ... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Merhaba. Mi Max'ın 32GBlık modeli Snapdragon 650 diğer modeller Snapdragon 652'yi kullanıyor. 32GB ve 64GBlık modeller 3GB, 128GBlık model ise 4GB RAM... Mesaja git »
World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yakın zamanda kendime uygun bir tank alacağım. Zaten bu zamana kadar almadığım da kötü oldu. Bir sürü boş yere zaman kaybettim. Teşekkür ederim cevabı... Mesaja git »
World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Cevap için teşekkür ederim, üşenmeyip yazmışsınız. Dediğiniz gibi premium hesapsız ve tanksız oynayıp ilerlemek için çok fazla zaman harcamak gerekiyo... Mesaja git »
Teşekkür ederim cevabınız için. Haklısınız, böyle bir maçta bu kredi getirisi gerçekten çok gülünç. Test serverinde AMX CDC'yi ve STA 2'yi denemiştim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: %20 VEYA %25 N11 HEDİYE ÇEKİ ACİL ALINIR.
Alıcı: Müdür42
Tarih: 30 Aralık 2015; 20:08:38
Yorum
arkadaşa çek satılmıştır ödemesi alındı
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125