Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
healthypatient
Gerçek Ad 
KonumKırıkkale, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
EN YÜKSEK ESANS ORANI İLE 4 ADET 55 ML PARFÜM 60 tl.. başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Kargo bir günden daha kısa sürede elime ulaştı. Paketleme her zamanki gibi sağlam ve güzeldi. İlk izlenim olarak kokulardan özellikle Guerlain'i çok b... Mesaja git »
EN YÜKSEK ESANS ORANI İLE 4 ADET 55 ML PARFÜM 60 tl.. başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
L'Instand de Guerlain CH Herrera Dunhill Desire Bayan parfümü olarak da Good Girl'ü sipariş geçtim. Bu 4. siparişim. Serkan abi seçimler konusunda ... Mesaja git »
Kahve Demleme İçin *HAP* Bilgiler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
KAHVE NEDİR? Kahve, bir ağacın meyvesinin çekirdeğidir. Aile; Rubiaceae, cinsi ise Coffea'dır. Kahve ağacı, (özellikle arabica) hastalılkara ve... Mesaja git »
'-_-' ~ Gerçek Kahve Keyfi ~ '-_-' başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
Kahve tiryakileri burada toplanıyoruz. - Kahve'nin nasıl yapılacağı - Kahve adabı - Neden filtre kahve granül kahveye tercih edilmeli? - K... Mesaja git »
Gta5 çekilişi-2 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Çekilişle Corsair 750D Kazanan Video Belli oldu Eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bankaların Kur Çevirme ile Yaptığı DOLANDIRICILIK başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam ben de İş Bankası kartı ile defalarca yurtdışı alışverişi yaptım. Dediğiniz gibi kuru olması gerekenden çok fazla göstererek parayı çekiyor. Diğ... Mesaja git »
DonanımHaber EFSANE Konular [Link, Video, SS] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
YARARLI KONU: BONUS 1 BONUS 2 BONUS 3 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9) 10) 11) 12) 13) 14) 15) 16) 17) 18) 19) 20) 21) 22) 23) 24... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: %20 VEYA %25 N11 HEDİYE ÇEKİ ACİL ALINIR.
Alıcı: Müdür42
Tarih: 30 Aralık 2015; 20:08:38
Yorum
arkadaşa çek satılmıştır ödemesi alındı
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098