Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Agathocles of Syracuse
Gerçek AdKerem Aytekin
Doğum Tarihi1 Ekim 1997
KonumSamsun,Atakum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar şu an kafayı yemek üzereyim. Şu soundtrack bir tane müziğe çok benziyor ama aklıma gelmiyor. Yardımcı olabilecek olan var mı? Özellikle 00:... Mesaja git »
Iphone kullananlar neden zil seslerini değiştirmiyor? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Çünkü değiştirmek için 1.30 tl vermeleri gerekiyor. Ben verdim mutluyum.... Mesaja git »
28 EYLÜL DE POLONYA'YA ERASMUSA GİDİYORUM SORULARI ALAYIM başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Eğitim için mi bir sene kalmıştınız yoksa yaşadınız mı orada ? Birde market fiyatları hakkında bir bilginiz var mı ?... Mesaja git »
28 EYLÜL DE POLONYA'YA ERASMUSA GİDİYORUM SORULARI ALAYIM başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Polskibus var Almanya Berlin'den Polonya Poznan'a 45 lira( ödediğim rakam. 46 zloty olması lazım.)... Mesaja git »
Elbette tanışırız... Mesaja git »
Sen ciddi olamazsın yaaa Aynı uçaktayız... Mesaja git »
Bende pegasus saat kaça aldın acaba... Mesaja git »
Ben berlin poznan yapacağım direk hangi uçak firması senin ki ?... Mesaja git »
Ben 28 inde gidiyorum polonya ya hangi şehir senin? Benim Poznan.... Mesaja git »
Numaralı gözlük camına 200tl dediler sizce normal mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bugün gözlüğü değiştirdim 550 lira herşey toplam. Gözlük camına 350 lira verdim sıkıntı değil bu fiyatlar. Azıcık kaliteli olmasını istiyorsan yaptır.... Mesaja git »
Arkadaşları

Thomas Müller

CastellonA

cr4ck.

Quadrifoglio Verde
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.142