Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Agathocles of Syracuse
Bir Önceki Kullanıcı AdıKnight Artorias
Gerçek AdKerem Aytekin
Doğum Tarihi1 Ekim 1997
KonumSamsun,Atakum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 28 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Iphone kullananlar neden zil seslerini değiştirmiyor? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Çünkü değiştirmek için 1.30 tl vermeleri gerekiyor. Ben verdim mutluyum.... Mesaja git »
28 EYLÜL DE POLONYA'YA ERASMUSA GİDİYORUM SORULARI ALAYIM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Eğitim için mi bir sene kalmıştınız yoksa yaşadınız mı orada ? Birde market fiyatları hakkında bir bilginiz var mı ?... Mesaja git »
28 EYLÜL DE POLONYA'YA ERASMUSA GİDİYORUM SORULARI ALAYIM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Polskibus var Almanya Berlin'den Polonya Poznan'a 45 lira( ödediğim rakam. 46 zloty olması lazım.)... Mesaja git »
Elbette tanışırız... Mesaja git »
Sen ciddi olamazsın yaaa Aynı uçaktayız... Mesaja git »
Bende pegasus saat kaça aldın acaba... Mesaja git »
Ben berlin poznan yapacağım direk hangi uçak firması senin ki ?... Mesaja git »
Ben 28 inde gidiyorum polonya ya hangi şehir senin? Benim Poznan.... Mesaja git »
Numaralı gözlük camına 200tl dediler sizce normal mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bugün gözlüğü değiştirdim 550 lira herşey toplam. Gözlük camına 350 lira verdim sıkıntı değil bu fiyatlar. Azıcık kaliteli olmasını istiyorsan yaptır.... Mesaja git »
Kaynaklara tıklayıp baktın mı nerelerden almışlar diye ? Belki aralarında türk kaynakları vardır belkide sadece yunan yada ermeni. Wikipedia zaten kay... Mesaja git »
Arkadaşları

Thomas Müller

CastellonA

cr4ck.

Quadrifoglio Verde
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141