Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Knight Artorias
Gerçek AdKerem Aytekin
Doğum Tarihi1 Ekim 1997
KonumSamsun,Atakum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Belçika'da sevgi seli başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Milliyetçilikten mi bahsediyoruz şaha kaldıracak ideolijiymiş ... Mesaja git »
Tarihten hiç ders almayacak mıyız ??? 6-7 Eylül Olayları başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kavm-i Necip. Osmanlıdan beri gelen bir şey bu. Çok sorunlu... Mesaja git »
takım elbiseli teröristler. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
eh ingilizce de bir terim vardır butthurt diye, sizin gibiler için her gün her olaydan sonra kullanılabilecek bir laf valla. sen kim oluyorsunda in... Mesaja git »
Spotify Neden Çok Ucuz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaş açıklamış her şeyi. Ek olarak ücretsiz versiyon tam kanser. Her saniye reklam geliyor şarkıyı değiştiremiyorsun falan o reklam gelirleri çok... Mesaja git »
Facebook bunu ne zamandır kullanıyor. Bana da olmuştu böyle şeyler. İnsan gerçekten korkuyor... Mesaja git »
Saçımı yıkayınca saç diplerim gözüküyor. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Erkek te ince telli saç uzatınca iyi durur... Mesaja git »
Saçımı yıkayınca saç diplerim gözüküyor. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Valla benim babamında saçlar seyyrek ama maşallahı var 50 yaşında hala dökülmedi. Benim saçlar da ona çekmiş zaten sıkıntı olcanı sanmıyorum.... Mesaja git »
Benim saçlar ince telli seyrek aynı böyle oluyor yıkayınca. Sıkıntı etme anne babada kellik falan var mı ?... Mesaja git »
ŞU DOMATES KONUSUNU ANLAMADIM başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Nerde yaşıyorsun ona göre yorum yapalım. Ankara da daha geçen hafta 6 liraydı... Mesaja git »
Fransa'da domates 2.80€ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Fransadaki asgari ücret de 1480 euro şöyle basit bi matematik işlemi yapsak nasil olur ? 1480/2.80=528 kg domates alabiliyor. Türkiye de; 1.4... Mesaja git »
Arkadaşları

Thomas Müller

CastellonA

cr4ck.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Dark Souls

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094