Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
M.ERTEN
Gerçek Admustafa erten
Doğum Tarihi9 Şubat 1990
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 26 dk. önce
Son giriş tarihi: 10 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HYUNDAİ i20 KULÜBÜ 429 ÜYE ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (26 dk. önce)
İl neresi?size tavsiyem istanbuldaki tüm bayileri tek tek arayıp fiyat alın.istanbulda fiyatlar daha düşük rekabetten dolayı.... Mesaja git »
Koca bir yuh!!! 15.000 Bakım Fiyatı 713 liracık başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Aynı sınıfta olan otomatik i20 aracımın 15 bin bakımına 350tl verdim. Ama siz alman tankına biniyorsunuz bırakın da olsun o kadarCIK.... Mesaja git »
0 km superb alacam bayiler araç yok diyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Paranın tamamını peşin öderseniz zamdan etkilenmezsiniz... Mesaja git »
istanbul - Bodrum Arası Güzergah Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Benzinli araçta feribot daha mantıklı.ama dizel yada lpg olunca körfez daha kârlı... Mesaja git »
Yeni Fiat 500X Ana konu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Merhabalar. Son durum hakkında bilgi verir misiniz? Lpg takılalı kaç bin km oldu? Sorun yaşadınız mı yoksa yakıt al devam mı? Şehir içi şehir dış... Mesaja git »
TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yaz yaz içinde tutma yoksa içinde filan patlar yazık olur sana. Ayrıca yazıyı nerenle okuyup anlıyorsun bilemem ama ben protesto yapmayın demedim ki... Mesaja git »
TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hayırdır koçum niye bu kadar zoruna gitti yazdıklarım?? Yoksa attığım kemikler midene mi dokundu?? Vah vah çok üzüldüm şimdi görüyor musun??... Mesaja git »
Onu da yaparım.sizin gibi vatana millete zerre faydası olmayıp aksine zararı olan kesim olmaktan bin kat iyidir o programları izlemek... Mesaja git »
Böyle olaylara kalkışanlar en sert şekilde bastırılmalı.Çünkü bunların fikirleri belli.otobüs yakarlar dükkanları cam çerçeve indirirler her türlü taş... Mesaja git »
yeni anayasayı tanımıyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Çokda......... Mesaja git »
Arkadaşları

alifidan.ui

Respectformuslims

Sengul_Sonmez
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Türk Telekom
TV
Samsung
Notebook
Acer
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında

BOZUK OLUNCA MAYA;NE AR TANIR NE DE HAYA
MEVLANA

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.141