Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Subat
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY A5 2017 (SM-A520F) [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
iphone tercih et saydığın modeller arasında.. galaxy s6 nın kamerası da çok güzel bu arada..... Mesaja git »
Samsung Galaxy C9 Pro başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
o değil de bu telefonu 2000 lirayken aldım şimdi düşmüş 1600 liralara :)) kafadan zarar.. her zaman ki gibi... Mesaja git »
Samsung Galaxy C9 Pro başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
odin den orjinal rom atmak knox sayacını etkilemez. sıfırsa sıfır olarak durur bir ise bir olarak durur. hong kong son sürüm yüklü ben de.... Mesaja git »
Samsung Galaxy C9 Pro başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
C serisi telefonları getirmiyor Samsung Türkiye. Dolayısıyla samsung Türkiye garantili olması imkansız.... Mesaja git »
★★ General Mobile GM6 [Ana Konu] ★★ | TANITILDI başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Oysa ki beyin bedava.... Mesaja git »
Tivibu Uydu Cihazlarının Dandik Tarafları, Eksikleri. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Cihazda ses sorunu vardı. Ses gitmesi ses şiddeti düşüklüğü gibi. ama yazılımla düzelttiler. Görüntü kalitesinden ben memnunum. Ses sorunu da düzel... Mesaja git »
D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Tivibu uydu alıcısına geçtim ben.. Dsmart arıyor duruyor ama açmıyorum bile engelledim gitti. Uzatmıycam 5 lira bile olsa.. Dsmart internet aboneliğim... Mesaja git »
Ehliyet yenileme başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
,,,,,,,... Mesaja git »
2.el Araç almaya gittim ve bir o kadar memnun kaldım başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürmek nasip olsun.... Mesaja git »
Vestel’den Venus serisine yeni bir isim: Z10 başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
1200-1300 ü geçerse bence o fiyata değmez.. 64gb lık xiaomi mi5 alınır.... Mesaja git »
Arkadaşları

Dr.Teknik

Ü s t a D

feyzim19
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
TV
LG
Klima
Panasonic
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Toshiba
GPS, Navigasyon
Navitech
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Motosiklet
Kawasaki
Dünyadan Futbol
Derby County FC
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Gigabyte
Kombi
Baymak
Modem
Airties
Beyaz Eşya
Bosch

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.207