Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Subat
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
benim telefonuma gelmişti ota dan yükledim kullanıyorum. 13 veya 14 kasımda yükledim.... Mesaja git »
(ÇOK YAKINDA) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
iş yerlerinden pos cihazlarından komisyon alıyorlar. hiç bir banka enayi değil para kazanmadan iş yapsın :)... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Telefonun ayarlar kısmından ek ayarlar bölümünden fabrika ayarlarına döndür bölümü var oraya girip telefonu sıfırla ya tıklayın. baştan kurulacaktır.... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
parmak izi düzelmiş arkadaşlar ancak miui9 indirdikten sonra sıfırdan kurulum yapın yapmazsanız sanki parmak izi eskisinden kötü gibi çalışıyor. sıfır... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Teşekkürler... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
mi A1 saf androidli modeli alabilirsiniz gittigidiyorda 1389 lira kvk garantili. sürekli güncel kalır telefon hem de ithalatçı garantililer içinde en... Mesaja git »
mi5s telefonda global kararlı 8.5.4.0 var . ancak gelen güncelleme miui V9.1.1.0.NAGMIEI GECELİK 1.3G diyor.. bu güncelleme de kararlı yazması gerekm... Mesaja git »
mi 6 ile mi 5 arasında kaldım? değer mi? başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
vereceğin 500-600 lira seni zorlayacaksa değmez.. mi5 veya mi5s güçlü cihazlar her türlü ihtayacını görür.... Mesaja git »
!X_Seller! & !Aliexpres! Güvencesi İle Tüm Çin Telefon Modelleri başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Hong Kong listesi kaldırılmış sanırım. Mi A1 modeli Shen Zhen listesinde olacak mı ?... Mesaja git »
Xiaomi Redmi 4X başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2 saatte yüzde 81 falan oldu şarjdan çekmek zorunda kaldım işim vardı. hız farkedildi tabi ki.... Mesaja git »
Arkadaşları

Dr.Teknik

Ü s t a D

feyzim19
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Clio 4 Icon 1.5 dci 90ps -- Xiaomi Mi5s - 128gb/4gb Gray ( Black ) -- Digiturk Eutelsat Sporun Yıldızı --- Tivibu Türksat Süper Paket Grundig 55" VLE 6565 --- LG 32" LS 5600 LED TV
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
TV
LG
Klima
Panasonic
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Toshiba
GPS, Navigasyon
Navitech
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Motosiklet
Kawasaki
Dünyadan Futbol
Derby County FC
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Gigabyte
Kombi
Baymak
Modem
Airties
Beyaz Eşya
Bosch

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.344