Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FairLighty
Gerçek AdAlper
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 73
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Shazam Vs Thor başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Tum gucler derseniz rune king thor var :) shazamin yenebilecek gucu olduğunu düşünüyorum... Mesaja git »
Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Arkadaslar iyi aksamlar Kulaklik takili halde iken sesli bi sekilde muzik video vs izlerken bildirim geldigi zaman facebook vs gibi yerlerden otoma... Mesaja git »
Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
anladim hocam peki bu mesajlar ve rehber uygulamasinin ayarlarina nasil erisebilirim ?... Mesaja git »
ayrica bu sadece muzikte degil her programda boyle vpn, download manager vs gibi... Mesaja git »
ustam kilitledi ancak asagidan yukariya kaydiriyorum son uygulamalar yerinden kayboluyor ama arka planda hala calismiyor... Mesaja git »
onceden samsung kullaniyodum onda boyle birsey olmayinca herhalde bi ayari filan var zannettim. Cozumu yok mudur... Mesaja git »
arkadaslar merhaba redmi 5 plus aldim ama daha alisamadim birsey sormak istiyorum. muzik dinliyorum reeimdeki menuye gelip muzik uygulamasini kaydirin... Mesaja git »
2018 YAZ LASTİK SEÇİMİ başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Pirelli P Zero alabilirsiniz... Mesaja git »
Modem tavsiyesi limit 500 lira başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Tp Link Archer VR600... Mesaja git »
PSU TAVSİYESİ !!! (CİDDİ YARDIMA İHTİYAÇ VAR) başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Bu modeli alabilirsiniz... Mesaja git »
Arkadaşları

OneTreeHill

Wilson Fisk

GIGABYTE TÜRKİYE Anakart

LEON-X

metin abi 52

Guhong01

elifednah
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172