Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ninapersson
Gerçek Admurat erdogan
Doğum Tarihi28 Mayıs 1984
Meslekçevre mühendisi
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 43
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Arctis 3 Pro 300 TL konusunu başlattı (12 gün önce)
Kutusu ve bütün içeriği mevcuttur, çok temiz durumdadır.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
iRacing (2010-2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
aylık üyelik single için de geçerli mi? Multiye vakit ayırmamam ama single olarak ai'ye karşı oynamak istiyorum.... Mesaja git »
Assetto Corsa Competizione (Erken Erişim Yapı 5 - 16 Ocak 2019) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Lamborghini olan ilk special event'i geçebilen var mı? Csl elite ile oynuyorum biraz setup dahi yapmama rağmen 12. sıradan yükseğe çıkamadım.... Mesaja git »
SATILIK 17 OYUN-FORZA VE YARIŞ SEVERLERE 1000TL konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba, Aşağıdaki oyunlarımı devretmek istiyorum. Forza Horizon 4,3 ve 2 Forza Motorsport 7 ultimate Forza 5 Dirt Rally V-rally 4 Gravel Dirt 4 Sebas... Mesaja git »
ASTRO A50 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende bugün astro a50 base station xbox one versiyonu aldım ve kullanmaya başladım. Kulaklık çok kaliteli yalnız çok ilginç bir sorunum var. Fanatec c... Mesaja git »
Forza Motorsport 7 (Çıktı) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ai lerin düzlüklerde saçma sapan hızlanması sorununu yaşayan yok mu hiç? Yabancı forumlarda bahsedilmiş.... Mesaja git »
Lg Sj9 Soundbar Takas Olur konusunu başlattı (2 ay önce)
Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gerçeğe yakın olması amacıyla titreşimi ve diğer efektleri kapatan, FF'yi de 25-30 seviyelerine kadar kısan bir kullanıcı olarak Fanatec'te çok daha g... Mesaja git »
Satılık Project Cars 2 konusunu başlattı (3 ay önce)
Xbox one project cars 2 kutusu mevcut ve çiziksiz. İstanbul içi elden teslimde yardımcı olurum.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Logitech momo, dfgt, thrustmaster tmx ve son olarak t300 serüveninden sonra fanatec csl elite'e geçtim. bambaşka seviyede bir set kesinlikle. inanılma... Mesaja git »
Arkadaşları

pzero_nero

warlock69

mehmet328

selfpower

Hecir

hozes

LETHALDOZE

ozan_26

MF 400K
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK DİABLO 3 50 TL
Alıcı: warlock69
Tarih: 27 Mayıs 2013; 17:49:45
Yorum
tesekurler
İmza
Fanatec CSL Elite-Playseat Revolution

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094