Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Herr Professor
Bir Önceki Kullanıcı Adıbiqbanq6
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 3 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ODTÜ Hazırlığı Atladım (5 gün hazırlıkta okuduktan sonra) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
hocam ben her zaman boşum müsait olduğunda pm at... Mesaja git »
Anlaması kolay oyun arıyorum konusunu başlattı (6 gün önce)
Merhabalar, strateji özürlüsüyüm maalesef ama fps oyunlarından sıkıldım yavaştan stratejiye girmek istiyorum tavsiye ettiğiniz başlangıç sevieyesinde ... Mesaja git »
ODTÜ Hazırlığı Atladım (5 gün hazırlıkta okuduktan sonra) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
ele basladım bende. hazırlık harbi lise 5 bu arada zil çalıyor kantinde sıra oluyor ödevler var vs vs. ama sosyalleşmek için güzel başka bölümlerden a... Mesaja git »
SINAVIN KOLAY OLACAĞINI DÜŞÜNÜP ÜST DÜZEY KAYNAKLARA SOĞUK BAKMAK başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
gecen sene bende böyle düşünüyordum ebeminkini tersten gördüm sınavda. zamanını kolay ve zor kaynaklara eşit olarak paylaştır.... Mesaja git »
Prime Hesap? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Teşekkürler hocam. Sizce hızlı level atlamanın yolu nedir? 2 tane ranked attım fragta birinciydim 20saat süre verdi ranked giremiyorum.... Mesaja git »
Prime Hesap? konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhabalar csgo ya yeni hesapla başladım en son 3 yıl önce oynamıştım prime vs yokken. Ben nasıl prime hesap yapabilirim? Ne ranked girebiliyorum ne n... Mesaja git »
Fan Laptopun Altında konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba aldığım laptopta fan laptopun altında yani direk masaya vuruyor. Performansı etkiler mi?... Mesaja git »
Sizce bunların ikiside aynı değil mi? konusunu başlattı (bir ay önce)
http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-320-core-i5-7200u-2-5ghz-8gb-ram-1tb-hdd-15-6-2gb-w10.html#urun-ozellikleri http://www.vatanbilgisa... Mesaja git »
Sizce bunların ikiside aynı değil mi? konusunu başlattı (bir ay önce)
http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-320-core-i5-7200u-2-5ghz-8gb-ram-1tb-hdd-15-6-2gb-w10.html#urun-ozellikleri Casper telefon kullanıyorum ... Mesaja git »
Casper Nirvana C600 veya alternatif konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhabalar 2-2.5 arasında laptop arıyorum. Kronik ısınma sorunu olmasın, oyunlarda normal bir performans versin yeter. ama söz konusu casper olunca ko... Mesaja git »
Arkadaşları

bankai20

despinaleaxo

Focke-Wulf

Alperenkursad

OverheadPress

Guest-3900C043C

Moryke
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156