Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Herr Professor
Gerçek Ad 
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merkezi sistem yatay geçiş sorum var konusunu başlattı (3 gün önce)
Merhaba daha önce tecrübesi olanlara 2 sorum var 1) 2 farklı üniversiteye başvurabiliyor muyuz? 2) başvurup kayıt yaptırmazsak ilk girdiğimiz ünivers... Mesaja git »
Üni okuyanlar bi bakarmısınınz - BOGULECEEEM- başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bunaltıyor tabi bazı dersler 2 midterm 1 finalden oluyor 3 aylık süreç dersen her ay 1 sınava denk geliyor ki sürekli çalışma temposu istiyor ben haz... Mesaja git »
Felsefe okumak? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
doğru soru odtü fizik mi bilkent fizik mi olmalıydı odtü fiziği araştırmanı öneririm akademisyenleri araştırmaları olsun odtünün en sağlam bölümü.... Mesaja git »
silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
burstan kastın nedir? eğitim parasız okul birçok kişiye burs veriyor.... Mesaja git »
BILKENT HAZIRLIK HAKKINDA BAZI MÜLAHAZALAR başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ha bu arada prof sisteminin değişimine göz önüne alırsak bu yıl begten çok az bir kısım geçecek çünkü ilk defa bir program deneniyor ve sınava cok az ... Mesaja git »
BILKENT HAZIRLIK HAKKINDA BAZI MÜLAHAZALAR başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
geçen sene beginner başlayanların yarısından fazlası şuan repeatler. Elementaryninde hatrı sayılır kısmı bende elementary başladım ya ucundan geçerim... Mesaja git »
ben de odtüden belirteyim o zaman geçen seneye kadar TOEFL benzeri sınav hazırlanırken bu yıl IELTS benzeri yapılıyor.Hocaların ortak kararı EPE ilk d... Mesaja git »
kuzenim odtü iktisata gidersen hiç bi şey olamazsın diyo başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocam yazmadan önce formasyon alıp öğretmen mi olucan diyorlardı şimdi insanların hayallerini yaşıyorum burada. ayrıca odtü mezunlarının %94 ü 6 ay i... Mesaja git »
Felsefe okursam çok mu risk almış olurum? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ben de temel bilim okuyorum, bunu burada soruyorsan felsefeyi sevmiyorsun demektir gerçekten sevsen düşünmeden yazardın zaten.... Mesaja git »
ODTU'YE GELMEYIN başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
tam burslu üniversitede turkcell'de tütün satıyorlar mı? Odtü de satıyorlar... Mesaja git »
Arkadaşları

bankai20

despinaleaxo

Focke-Wulf

Alperenkursad

OverheadPress

Guest-3900C043C

Moryke
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063