Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
phaselis86
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba arkadaşlar, ben şöyle bir program arıyorum. okuduğum kitaplar da bazı cümleler, bazı paragrafları yazmak istiyorum. bunun için önerebileceğini... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
arkadaşlar eli hafif terli iken touch id'si sıkıntı çıkaran var mı? benim bazen okumuyor ya... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
arkadaşlar iphone 7 alma arefesindeyim. bir kaç yerde sarı ekran sorunu okudum. ben bu ekran konusunda inanılmaz kıl bir insanım ve sarı ekrandan nefr... Mesaja git »
iOS 9.3.3 Güncel Tweakler başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
hocam ben ipa dosyası şeklinde yedek almak istiyorum. mesela olur ya appstore'dan kalkarsa kendim yükleyim diye.... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 10.2.1 Jailbreak Yayınlandı! (Beta Version).... başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
arkadaşlar telefonda yüklü bi uygulamanın yedeğini alabiliyor muyuz. mesela restore yaptım telefona programı ipa dosyasından tekrar yüklemek istiyorum... Mesaja git »
arkadaşlar bilen var mı?... Mesaja git »
arkadaşlar telefonda yüklü bi uygulamanın yedeğini alabiliyor muyuz. mesela restore yaptım telefona programı ipa dosyasından tekrar yüklemek istiyorum... Mesaja git »
arkadaşlar ios 10 özellikleri için tweakler var mı? mesela kilit ekranı bildirimleri için.... Mesaja git »
merhaba arkadaşlar. bende bugün sevk işlemini yaptım inşallah kasım celbinde giderim. herkes hakkında hayırlısı... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 10.2.1 Jailbreak Yayınlandı! (Beta Version).... başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar pangu aracı ile jailbreaki yapmıştım telefonu açtım kapattım jailbreak gitti. Pangu aracını açmaya çalışıyorum telefondan açılmıyor. Ayarla... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.145