Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
phaselis86
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iOS 9.3.3 Güncel Tweakler başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
hocam ben ipa dosyası şeklinde yedek almak istiyorum. mesela olur ya appstore'dan kalkarsa kendim yükleyim diye.... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, Uyumlu Tweak Listesi... başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
arkadaşlar telefonda yüklü bi uygulamanın yedeğini alabiliyor muyuz. mesela restore yaptım telefona programı ipa dosyasından tekrar yüklemek istiyorum... Mesaja git »
arkadaşlar bilen var mı?... Mesaja git »
arkadaşlar telefonda yüklü bi uygulamanın yedeğini alabiliyor muyuz. mesela restore yaptım telefona programı ipa dosyasından tekrar yüklemek istiyorum... Mesaja git »
arkadaşlar ios 10 özellikleri için tweakler var mı? mesela kilit ekranı bildirimleri için.... Mesaja git »
merhaba arkadaşlar. bende bugün sevk işlemini yaptım inşallah kasım celbinde giderim. herkes hakkında hayırlısı... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, Uyumlu Tweak Listesi... başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Arkadaşlar pangu aracı ile jailbreaki yapmıştım telefonu açtım kapattım jailbreak gitti. Pangu aracını açmaya çalışıyorum telefondan açılmıyor. Ayarla... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, Uyumlu Tweak Listesi... başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
arkadaşlar size zahmet biriniz kilit ekranına tema ayarlamayı anlatabilir mi? ne yapsam beceremedim :)... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
appcola adlı uygulamayı bilgisayarınıza yükleyip ordan da indirebilirsiniz uygulamaları.... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
yok kardeşim ahize de bir sorun, tek sıkıntım touch id berbat durumda. servise götürecem artık.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.137