Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Plan-B
Gerçek AdMert
Doğum Tarihi15 Kasım 1994
KonumAntalya,Konyaaltı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 47 dk. önce
Son giriş tarihi: 47 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Hocam zeytinköye gidebilirsin baya hoş yerdir.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Steamde oyuncu sayısı görünmüyordu ondan şüphe etmiştim,tahminimden az çıktı.Teşekkür ederim ilgilendigin için... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Call of duty 2 mp için almayı düşünüyorum,alınırmı sizce?... Mesaja git »
1 senedir sadece bulgur pilavı tavuk yiyorum soruları alayim başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Kimse bilmez bu sevdayıBulgur pilavı domates biberli olunca daha iyi oluyor,meyhane pilavı diyorlar galiba.... Mesaja git »
Battalion 1944 - 2. Dünya Savaşı - COD 2 ve MOH Severler Buraya başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Cod 2 dediler aldık bakalım.Fiyatıda gayet uygun umarım üzmez... Mesaja git »
50 TL'lik Steam Cüzdan çekilişi yapıyorum! [AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Mor olunca ne oluyor?... Mesaja git »
Kültür mantarı yetiştiriciliği yapiyorum ss li başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
1 kasanın maliyeti ne kadar?... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İsmail reisin performansı yine yerindeVaziyet alın buralar karışacak... Mesaja git »
SATILIK Pubg-50Tl konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar merhaba steamdeki bakiyemi nakite çevirmek için pubg satıyorum. İlgilenenler alttaki steam hesabından veya forum üzerinden iletişime geçeb... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
1.609