Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Darkweither
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi20 Ağustos ****
KonumAdana, Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba arkadaşlar tecrübelilerden yardım istiyorum.Eğer ders seçimimi bu şekilde yaparsam ve derslerimin hepsini verirsem,kalan 2 ders için tekrardan... Mesaja git »
11 eylül itibari ile yüksek lisans başvurusu devam eden üni var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu zamana kadar kalacağını zannetmiyorum özel öğrenci durumunu araştırmanı tavsiye ederim sana... Mesaja git »
Asus X541UJ-GO453 Hakkında Bilgi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Notebookun pilinin çıkarılmaması elbetteki bir dezavantaj ama bunların muadilleri daha pahalıFan konusunda da ne derece sesli olduğunu bilemediğinden ... Mesaja git »
Asus X541UJ-GO453 Hakkında Bilgi konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar günlük işlerim (film,müzik,internette dolaşma ve arada oyun oynamak) için bu bilgisayarı almayı düşünüyorum bütçem 1500-1750 lira b... Mesaja git »
1500-1700 lira civarında günlük işlerim için alabileceğim bir laptop,notebook önerisi var mıdir acaba ?... Mesaja git »
▒★ EYLÜL(Gtx1060,1070,1080 dahil) Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları Sıcak Fırsatlar(Her Bütçeye) ★ ▒ Sık sık oyun dizüstü b... Mesaja git »
Merhabalar herkese,uzun zamandır aklımda böyle bir konu açmak vardı ve forumun çeşitli bölümlerinde açılmış üst konu yapılmış veya yapılmamış,kıymeti ... Mesaja git »
AMAZON İKİNCİ EL ALIM SATIM, YARDIMLAŞMA KONUSU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
FORUM İÇİ SATILDI TEŞEKKÜRLER 45 numara sıfır hiç kullanılmamış aldığım fiyata teslim edeceğim 120₺... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende Lensin takıma vermiş olduğu katkıyı düşündükçe geri gelmesini ve göze hoş gelen futbolunu oynamasını istiyorum lakin Dirar hem defansa yardım et... Mesaja git »
Google'da Staja Basladim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Arkadaslar merhaba, Yurt disi egitim hakkinda egitim forumunda bir konu acmistim, uzun zamandir orda arkadaslarla bilgi alisverisi yapiyoruz, baya da ... Mesaja git »
Arkadaşları

brk-bjk

AMERICOS

Bos İnsan

Centilmen.4444
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ben Sultan Fatihim, önündeyim İstanbul’un.
Yakarım bu şehri yüzünde bir tebessüm için.
Yoksa gül yüzünü güldürmeyen sultanlığı istemem, İstanbul’u istemem.
Ben bir garip yunusum, yazdığım sensin, yandığım sen.
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125