Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Olivilin
Gerçek Adkadir 20
Doğum Tarihi20 Ekim 1993
KonumDenizli,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Digiturk Play Ortak Arama & Hesap Paylaşım [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Alınık Osmanlispor - Galatasaray maçı, (digiturk play). Ödeme ziraat . Kiralamak isteyen yazabilir mi ?... Mesaja git »
Alınık Galatasaray maçı konusunu başlattı (7 gün önce)
Kiralayan var mı ? ziraat bankası olması şart.... Mesaja git »
Digiturk Play Ortak Arama & Hesap Paylaşım [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Galatasaray maçı kiralayan var mı ?... Mesaja git »
en geç büt bizde başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yaz okulu basladi bu hafta... Mesaja git »
Trendyol New Balance indirimi. Güzel fiyatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Benim kartimda kredi ozelligi yok. Bilgileri girdim odeme sayfasinda direkt indirim gozuktu. Yukarida ki arkadasta yazmus zaten.... Mesaja git »
Trendyol New Balance indirimi. Güzel fiyatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Teşekkürler haber için. Ziraat gençkart ile yüzde 10 indirim daha geldi güzel oldu.... Mesaja git »
Bende red paketliyim. Üç haftadır 250 mb geliyor ... Mesaja git »
Sosyopix hediye çeki çıktı. Kullanmaya çalıştığımda site bu kodun kullanım süresi bitmiştir diye bir uyarı verdi. Vodafone'yi aradım demek ki kullanım... Mesaja git »
Geçen pazartesi olduğu gibi yine girilmiyor. Haftanın 6 günü kullanılıyor fakat pazartesi girilmiyor. İnsanları kandırıyorlar kaldırın kampayayı, dalg... Mesaja git »
digitürk dilediğin yerde başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
2-3 Haftaya kadar hem uydu hem internetten izleyebiliyordum. Şimdi girmeye çalıştım uyarı verdi: 19-21 Arası Spor toto maçları uydudan kapatılıcaktır ... Mesaja git »
Arkadaşları

Godfather113

teyzen nevfik
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094