Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ramses-59
Gerçek Aderçin çakırlar
Meslektekniker
KonumTekirdağ, Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Klima Fırsatları Burada Toplansın ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Fiyatı 2682 tl gözüküyor... Mesaja git »
Torku 1000 gr Tereyağı 25,99 TL Kim Market başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Torku yu hep burda öven bi kesim var.Bende bi ara denk geldi kampanya filan derken 2 tane fındık ezmesi 2 tane krem çikolata aldım.Evde beğenen olmad... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bende daha önce dondurma aldığım kart ile.nugger dondurma almaya çalıştım.kasiyer düşmüyor dedi. Not daha önce hiç nugger oreo almadım.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
şartlarda kampanyaya dahil ürünler kısmında bal,reçel,paketli helva tahin&pekmez veya sürülebilir fındık&fıstık ezmesi yazıyor.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Tam bana göre kampanyası olarak 22 tl lik bal,reçel veya kahvaltılık alımına 8 money hediye gelimiş. Krem çikolata alsam geçerlimi acaba?... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Magnum double bal badem alan varmı düşüyorum acaba?... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Nogger kodu veren olursa sevinirim.... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Magün kodu ile cornet kodu yada bombom takas etmek isteyen pm.... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Normal kasada tek seferde daha önce kod gripte dondurma alanlar için konuşuyorum.Birden fazla dondurma düşerni.Yukarıda arkadaşın jet kasada tek sefer... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Beyle kullanılmamış Magnum ve nuger kodu olan varsa pm den verebilirimi? Bana hep cornet çıkıyor bana karşılığında cornet kodu verebilirim.... Mesaja git »
Arkadaşları

livingston

BuMé®@NG

yuce86

berkay1074

veliusta
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094