Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ramses-59
Gerçek Aderçin çakırlar
Meslektekniker
KonumTekirdağ, Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 50 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Axess mobil uygulamasında kazanılan indirimler Ekstrenize yansıtilacaktir diyor.Yani düşmemek normal.Benim anladığım sonradan akbank indirimi yansıtac... Mesaja git »
AXESS SEVGİLİLER GUNU 60 TL CHIP PARA başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Hepsiburada.com da geçerlimidir arkadaşlar?... Mesaja git »
HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Boyner mağazalarında geçerli kampanya varmı?Yaklaşık 400 tl lik alışveriş yapıcam.Paylaşılan kampanya varsa pm den telefon numaramı vereyim benle payl... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam yanlış anladın 0.25 normal bonus puanı gözüküyor 30 moneybonus puan var onu görmüyor.Anladın.0,25 puan için bukadar uğrasıcak kadar düşmedik. SA... Mesaja git »
Birisini çagırdı. Oda geldi oda beceremedi. 0.25 bonus gözüküyor.Money Puanınız 0 diyor. Bence oda bilmiyor.Ayın 13 ünde puan silinicek.Bilen arkadaş ... Mesaja git »
Arkadaşlar money bonus kredi kartına 14 moneybonus puanlar var.Migros mobil uygulamasına moneybonus kredi kartı ile girince gözüküyor.Ancak iki gündür... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Butik yılbaşı paketi 69.90 dan 49.90 a düşmüş.Kipada da aynı fiyatı. Bir adet aldım.... Mesaja git »
Altus Al 640 S 1590 Watt Toz Torbalı Elektirikli Süpürge - 5TL :) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Siparişi iptal etmişler.Çek falanda yüklememişler .Bu gün telefondan aramislar.işteydim müsait olmadığım için açamadım..Çek yüklenenler hepsiburada il... Mesaja git »
49" led tv fırsat bence yanıyor :) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
LG 49UH650V - 3099 TL 400 puan hediyeli Samsung 49KU7350 Curved UHD - 2899 TL Kafam karıştı değerlendirmeli mi:)... Mesaja git »
Migros'ta Tchibo Gold Selection Çözünebilir Kahve 150G 9,95TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tekirdağ Çorlu ÇORLU KILIÇOĞLU AVM M MİGROS... Mesaja git »
Arkadaşları

livingston

BuMé®@NG

yuce86

berkay1074

veliusta
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094