Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ramses-59
Gerçek Aderçin çakırlar
Meslektekniker
KonumTekirdağ, Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Proda 6200 mAh Taşınabilir Güç Ünitesi - 19TL başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Almayın.Geçen sene aldım kalitesiz.Ayrıca voltaj dalgalnması yapıyor.Telefon uyarı veriyor.Zaten kullanmıyorum.Bi kenarda duruyor.... Mesaja git »
Prego 4023 Trio Mama Sandalyesi 99tl(Piyasada 900tl üzeri) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Havale ile almıştım .Havalesi yapıldi.Sipariş iptal olmamış daha.Bekliyoruz bakalım neler olacak.... Mesaja git »
BKM Migros Kampanyası 150 TL ye 30 TL başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Beyler sanalmarket siparişimizde Tbg kampanyalarından kazanacacağımız money puanlar ne zaman yükleniyor.... Mesaja git »
BKM Migros Kampanyası 150 TL ye 30 TL başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Cevap için teşekürler.... Mesaja git »
BKM Migros Kampanyası 150 TL ye 30 TL başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Çek kullanarak sipariş verdim siparişi iptal etsem çek geri gelirimi?... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Güncel Migroskop : Sık Sorulan Sorular: Money Clup kart nedir? ... Mesaja git »
Prego 4023 Trio Mama Sandalyesi 99tl(Piyasada 900tl üzeri) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
havaleyi yaptım az önce :)... Mesaja git »
Prego 4023 Trio Mama Sandalyesi 99tl(Piyasada 900tl üzeri) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Çek yüklenen arkadaşlar ödemeyi kredi kartı ile yapanlarmı?Havale ile alıp havaleyi daha göndermeyip çek yüklenen varmı? Ona göre çek gelecekse havale... Mesaja git »
beni arayan soran yok.Ama havaleyi daha yapmadım daha ondanmı acaba?... Mesaja git »
Bende havale ile aldım.Yapsammı havaleyi diye düşünüyorum.Birde daha önce havale ile sipariş hiç vermedim.Havale yapılacak hesabı Akbank seçmiştim.Ver... Mesaja git »
Arkadaşları

livingston

BuMé®@NG

yuce86

berkay1074

veliusta
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.172