Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
scarface1453
Gerçek Adşükrü arslan
Doğum Tarihi10 Şubat 1982
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 28 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AKP yaklaşan tehlikeyi görerek bir oyun oynuyor başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Millete rahat batmış... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
NOTE 5 ler de güvenli başlat yok güvenli mod var telefonu kapatıp açarken ses kısma tuşuna basılı tutuyorsunuz güvenli modda açılıyor... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
teşekkür ederim üstad... Mesaja git »
Üstadlar S8 kilit ekran saatini nerden kurabilirim apk mirror da bulamadım bi yardım always on display değil alta alta olan saat onu soruyorum şimdide... Mesaja git »
apk mirror da note 5 için çakışma hatası vermeyecek s8 hava widgeti var mı üstadlar yada apk mirro harici de olabilir... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Üstad nasıl kurdun zahmet olmazsa dosyaları ve kurulumu psylaşırmısın... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
üstad ben eğer mümkünse link alabilir miyim teşekkür ederim... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Evet kurulmuyor live mesaj kuruluyor klavye ve mesaj kurulmuyor... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Üstad nasıl kurdun apkleri ve kurulumu bize de zahmet olmazsa yazar mısın... Mesaja git »
üstad google play de touchwiz var ama telefon uygunsuz diyor ayrıca galeri Samsung My Files bunlar da var bi bakın isterseniz... Mesaja git »
Arkadaşları

agabey_42
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125