Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DağlarBizimdir
Gerçek Adali reis
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türk telekom arenayı gezmek ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Türk telekom arenayı gezmek ? konusunu başlattı (2 yıl önce)
iyi forumlar . ben bu stadyuma gitmek istiyorum ancak gittiğim gün mac gunu degil hafta ici olacak. stadı gezebilir miyim :)... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Arkadaşlarlutfen yardım edin . Resimleri gizleyemiyorum cok onemliler benim icin albune tasiya basıyorum orda ozel diye klasor yok baska bi yolu yok m... Mesaja git »
Dh foruma vefa cok degerli bir ygslysci geldi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Dersler yetmiyor ego tatmini belki de sana gore . Sen dolu ol... Mesaja git »
Dh foruma vefa cok degerli bir ygslysci geldi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Biyoloji sana bakar bak cok basit. Fem simetri aliyosun on numara kitaptir onu bi okuyosun sonra o kitabin ve fem sb coz ama o sorulari sor kesin v... Mesaja git »
Aklıniz hala baskalarınin puaninda vs siralamasinda eger cok merak ederseniz acin puanza vs sitelerden bakin ne yaparsan kac olur vs yukarda bi arkada... Mesaja git »
bak dodtum fiziği kendi başına halletmen zor olacaktır o yüzen dersane veya herhangi bi hocaya güven ona göre git sonra tekrar et başka yolu yok ka... Mesaja git »
öncelikli olarak bunlar sana bişey katmaz ama söyleyim . bu sene girdim mezun olarak 10 bin sıralamalı bi tıp fakültesi diyeyim . netler ygs 6 bindi... Mesaja git »
doğrudur dotum aynen böyle... Mesaja git »
Dh foruma vefa cok degerli bir ygslysci geldi konusunu başlattı (3 yıl önce)
Gencler oncelikle meraba burasini 3 yildir tam aktif olmasada ful tempo takip eden biriyim burda cok sey ogrendim ve kaybettim size bunlari gec olmada... Mesaja git »
Arkadaşları

chief53
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094