Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
efe.1905se
Gerçek AdEfehan Sevindik
Doğum Tarihi29 Haziran ****
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Norveçte sokaklarda tesla dolu başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
ne güzel be abi :) orda yasamak için neyi yapmazdık keske biraz şanslı olabilseydik... Mesaja git »
2018 WORK AND TRAVEL başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Arkadaş geçen senede niyetlenmiştim gitmedim bu sene de niyetliyim ama şartlar benim kafamı karıştırıyor 3.sonıf olduk seneye de çok zor ,wat ile gitm... Mesaja git »
Benden buraya kadar arkdaslar başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
oh be 2 gündür sabahlara kadar lol oynayıp sinir stres sahibi olmuyorum arkadas mid gibi dizi acıp izliyorum :D... Mesaja git »
Özel plaka ortalama fiyatları konusunu başlattı (24 gün önce)
arkadaslar bi plaka var 24.000 tl diyor 34 EFE .. şeklinde,bu plakaların piyasası bu mudur acaba ? yoksa fazla bir miktar mı... Mesaja git »
502 Saattir Rüyamda Gördüğüm Kızı Arıyorum [BULANA KADAR GÜNCEL] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
geçen bende gördüm ve ciddi ciddi tutulmuştum kıza tutkuyla baglıydım böyle koltuk altında üçgen prizma gibi bişi vardı renkli, gören haberdar etsin... Mesaja git »
Rus kızla evlenir misiniz? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
Anasını bile severim.... Mesaja git »
Kiev'de okumak isteyenler buyursun. başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
merhabalar ben ist de özel bir ünde . 3.sınıf inşaat mühendisliği öğrencisiyim %100 İngilizce okuyorum ancak dilim pek yeterli degil galiba :) Yurt... Mesaja git »
Rusyaya üniversite okumak için gitmeyi düşünen ? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
merhabalar ben ist de özel bir ünde . 3.sınıf inşaat mühendisliği öğrencisiyim %100 İngilizce okuyorum ancak dilim pek yeterli degil galiba :) Yurt... Mesaja git »
Ukrayna Üniversiteleri / Bilgilendirme -ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
merhabalar ben ist de özel bir ünide 3.sınıf inşaat mühendisliği öğrencisiyim %100 İngilizce okuyorum ancak dilim pek yeterli degil galiba :) Yur... Mesaja git »
Benden buraya kadar arkdaslar konusunu başlattı (26 gün önce)
3 sezpndur bu oyundayım ve su saatte ben bu oyunu söverek kapatıyorsam sinir stres oluyorsam oynamam arkadaslar ve karar verdim bırakıyorum.Zevk veriy... Mesaja git »
Arkadaşları

viper_3

Themistokles

Polene Alerjisi Olan Arı

dh_diferential

Hyperfex

Bar Filozofu

olioli21

Sinekli Bakkal
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2015 Volvo V40 D2 R-Design
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volvo
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Turkcell
Takım
Galatasaray
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.151