Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Scarface1987
Gerçek AdAbdullah Dönmez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
279’a kaban aldım. Dün bershka güncelleme yapmış 199’a düşmüştü. anında iade ettim. Kaban demeye bin şahit ayrıca çok inceydi maalesef. Stradivarius’u... Mesaja git »
Evet, unutmuşum yazmayı :) nezaketiniz için teşekkür ederim. Yani ben yorumumu yapmıştım zaten ürünler gerçekten çok iyi ve kaliteli. Arayıp ilgilendi... Mesaja git »
Bershkadan bi kabanla başladık. Fazla bir indirim yok maalesef. Alan alıyor gerçi. İkinci indirime, üçüncü indirime ürün kalmıyor maalesef.... Mesaja git »
Kargodan bağımsız olarak yazıyorum. Ürünler gerçekten taze ve kaliteli. Marketteki bayat çerezlerle alakası bile yok. Fresh deriz ya aynen öyle ürünle... Mesaja git »
Ürünü teslim aldım şu an 19 tl ödedim. Bilginiz olsun.... Mesaja git »
Kargoyu şubeye gönderdim 19 lira ödeme istediler.... Mesaja git »
Ürün ücretli kargoyla gelmiş. Satıcı beyefendi okuyorsanız kargoyu şubeye gönderdim. #3611 sipariş numarası. Gün içinde haber gelmezse ödeme itirazı... Mesaja git »
#3611 göndermediniz hâlâ sanırım. sisteme işlenmemiş belki yollanmıştır dedim; ama yorumlar pek iç açıcı değil... Mesaja git »
Evet yeni yıl indirimi ne zaman? :)... Mesaja git »
İşte Galatasaray'ın ŞL fontu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Son font gölgeli. Karakterler daha değişik. Bulamadım hâlâ o da ayrı mesele :)... Mesaja git »
Arkadaşları

0110engin

kubati

jedi39
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.096