Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Schizz
Gerçek AdMuhammet Ali
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Split mi PPL mi? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Spora haftada kaç gün ayırabilirsin ona göre seçmen lazım,3 diyorsan full body,4,5 diyorsan upper lower 6 diyorsan ppl... Mesaja git »
Stronglifts 5x5 Squat Haftada İkiye Düşürmek İstiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
balkaya texası yap bence,süper program... Mesaja git »
3 Senelik vücut geliştirme değişimim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Biri spora yeni başladığım dönemdeki halim diğeri ise şimdiki halim. İlk başladığımda 57 kilo falandım, şu an 83 kiloyum, boyum 1.74 falandır m... Mesaja git »
taksimdeki papaz hiristiyan olana 1000 dolar verioz dedi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
taksimdeki kilisede meraktan ayine katildim ayinin sonunda düzenli olarak ay boyunca ayine gelenlere 1000 dolar verioz dedi kimlik fotokopisi aldi siz... Mesaja git »
Boyun ağrısı fıtık mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Donanım Haberde Küfür Nedeni İle Savcılığa Şikayet başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
haha loser... Mesaja git »
Emir Inalbay pt alan var mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu kadar kafaya takman inanılmaz saçma,robot gibi çalışıp sporu hayatının merkezine koymana gerek yok istediğin gelişimi elde etmek için. Ayriyetten ... Mesaja git »
Macfit 20lik plakalar ve deadlift başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ayakkabıyı çıkar ve plaka koy,plaka yerine matta koyabilirsin... Mesaja git »
ACİL YARDIM LÜTFEN. YATAN PARA FAZLAYMIŞ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Sana bu kadar geleceğini düşündüğün için ne demek,sen ne kadar para alacağını bilmiyor musun ? Bu para kimden,neden,ne kadar geliyor bilmiyor musun ra... Mesaja git »
ACİL YARDIM LÜTFEN. YATAN PARA FAZLAYMIŞ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hahahahshms hayatığımda gördüğüm en saçma konu sanırım,bide ne yapıcam falan demiş senin olmayan parayı yerken hayat güzeldi tabi öde bakalım şimdi ge... Mesaja git »
Arkadaşları

onurk_

Black_Ops

Yugoslav

SokemoN

Teemo Erdoğan

Isla Tortuga

Dimarkurato

Venüsdeki Limon Ağaci

U Mad BRO

gri bulut

Xerneo

CannM8

Cruella
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK 21.5'' AOC F22S+ LCD FULL HD SIFIRDAN FARKSIZ 140 TL
Alıcı: nOnAME*
Tarih: 20 Mart 2013; 18:09:09
Yorum
Kendisi önce ürünü gönderdi ardından ödeme yaptım. Sorunsuz bir alışveriş oldu. İlgili bir arkadaş. Teşekkür ederim.
İmza

Sistem ve Tercihleri
LOL
Rengar

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.111