Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DoubleJift
Gerçek Ad 
KonumDenizli,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 54
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Orjinal tom ford-tabacco vanille sahibi olan bir arkadaşımın yanına tutaste ile gittim onun parfümü bariz vanilya kokuyordu vanilya daha baskındı tuta... Mesaja git »
https://www.gearbest.com/sports-watches/pp_633247.html Arkadaşlar Xiaomi huami amazfit a1603 kullanan var mı 26 dolara denk geliyor kuponla ? Miband... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar 30 dolar civarlarında bir akıllı saat ya da bileklik arıyorum uyku takibi nabız gibi şeyler için kullanacağım miband 2 ye alternatif arıyor... Mesaja git »
İran Taze Yaş Hurma 600 GR 4.95 TL + 23 TL Üzeri Ücretsiz Kargo başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Siparişimi verdim 6706A29E. Hayırlı işler... Mesaja git »
ANAKART TAMİRİ YAPIYORUM. MARKALARA GÖRE GENEL SORUNLAR başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Asus m5a97 r2.0 anakartım var kasanın arkasındaki usb girişleri arızalı sanırım yanlışlıkla biriyle oynarsam bütün usbler devre dışı kalıyor. Düzgünce... Mesaja git »
Artık utanıyorum konusunu başlattı (14 gün önce)
Dh sayesinde çok gereksiz bir alışkanlığım oldu. Aslında gereksiz de denmez ama yeri gelince çok gereksiz şeyler aldığım oluyor sırf ucuz , indirimde ... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam çevrem de çok beğendi ayrı ayrı da çok güzeller birlikte de çok güzel oldu ama 2-2 sıkınca çok yoğun oluyor koku o biraz sıkıntı 1-1 sıkınca çok... Mesaja git »
Glutamin çok iyiymiş alıyorum hemen... Mesaja git »
Adidas resmi sitesinde harika indirimler var başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Şu ayakkabılar 180-200 tl arasıydı kimse yüzüne bakmıyordu noldu şimdi bunlara 350-400 oldu... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Aqva ve aqva Marine farkını anlamak için birisini sağ bileğime birisini sol bileğime sıktım 2 saat sonra kokladım ikisi de ayrı ayrı çok güzel bir de ... Mesaja git »
Arkadaşları

Wolfoxlr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
CARRY

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172