Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DoubleJift
Gerçek Ad 
KonumDenizli,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 54
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar biliyormusun bilmiyorum ama bixby çok güzel beatbox ve rap yapıyor. Rhymelar efsane :D beatbox for me rap for me demeniz yeterli... Mesaja git »
Kaçma ihtimali olmayan bir kapta suyu aşırı yüksek basınç altında sıkıştırırsak ne olur? Fizik hocamız patlar falan dedi ben araştırdım patlayıcı bi m... Mesaja git »
Ya hocam bi iki kişi memnunum falan dedi aldım. Gitti valla para az bişeyde değil 50 küsür verdim birde kenarları attı bile lanet olsun. Dokunmatiği z... Mesaja git »
http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-s8-plus-full-cover-kavisli-cam-ekran-koruyucu-tam-kaplayan-571gl21778-p-HBV000007HBT2-yorumlari?filtr... Mesaja git »
Bu nasıl site ya reebok yazıyorum aramaya çıkmıyor bişey :D adidas yazıyorum çıkmıyor... Mesaja git »
hocam ben aldım bu gün hattımı falan taktım iade ürün olup olmadığını nasıl anlayacağım iade ise bile hattımı falan taktım 5-6 saattir kullanıyorum ia... Mesaja git »
Arkası için jelatin olduğu yazmıyor hocam iki tane çıkıyor herhalde içinden ama ikisi de ön için ?... Mesaja git »
Merhaba hocam aldığınız ürünün linkini nereden aldığınız falan söyler misiniz ? Ben de yeni aldım telefonu çok güzel görünüyor kılıf kullanmak istemiy... Mesaja git »
Arkadaşlar always on display şarjı çok yiyior mu yoksa kapatmalı mıyım telefonu daha 2 saat önce elime aldım tecrübelerinizi duymak isterim... Mesaja git »
Ne alalım hocam ekran koruyucu olarak ??... Mesaja git »
Arkadaşları

Wolfoxlr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
CARRY

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188