Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TheSimy
Gerçek Adahmet dikkaya
Doğum Tarihi1 Mart ****
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 25 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Tahminimce Kanser Hastalığını yenemeyeceğimiz bir sene daha olacak ve büyük ihtimalle beşiktaş tekrar şampiyon olacaktır. Fenerbahçe nin başından aziz... Mesaja git »
★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
5. v10 mu ? Benden daha inatçı arkadaşlar varmış helal olsun :D ben 3. de sıkıldım artık mahkemeye vermiştim :D Şimdi a8 2016 ile gayet mutluyum tavsi... Mesaja git »
★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Pc üzerinden yapıyorsa çözümü var dns ayarlarını değiştirerek yapılıyordu sanırım forumda çözümü vardı ama şuan hatırlayamadım hangi konuda olduğunu... Mesaja git »
teşekkürler dostum darısı tüm arkadaşların başına... Mesaja git »
Eyvallah dostum :) cihaza bayıldım özellikle parmak izi okuyucusu aşırı derecede iyi birde batarya olayi çok iyi dün sabah sarjdan çektim şuanda %50 ... Mesaja git »
Arkadaşlar akliniz varsa bu cihazdan kurtulun. Elimdeki v10 64 GB cihazi daha 1 yilda garantisi vardi 1300 TL ye sattim ki cihaz ghostscreen den ölüy... Mesaja git »
LG G4 HAYALET EKRAN - PARA İADESİ ALIN- Kazandım :) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Valla bilemiyorum hocam ama zorluk cikaracaklarini zannetmiyorum... Mesaja git »
LG G4 HAYALET EKRAN - PARA İADESİ ALIN- Kazandım :) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Fırat elektroniğe çok iyi olmuş bu kadar ilgisiz alakasız bir servis görmemiştim telefonlara bakmazlar gideriz adam akıllı ilgilenmezler. Gimat'ın... Mesaja git »
v10 para iadesi alabilir miyim ? konusunu başlattı (7 ay önce)
Arkadaşlar merhaba 1 yıl önce 2200 tl ye v10 cihaz aldım cihaz 3. Ayda ghostscreen problemi oldu değişim yapıldı gelen cihazdada 3 ay sonra ghost scre... Mesaja git »
büyük ihtimalle sorun pildedir kutudan çıkan hızlı şarj cihazını kullandıysan genelde onlar pilin ömrünü bitiriyor 1 yıl içinde. Tavsiyem reset falan ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Onlar Aslını Yaşatır Aptal Olma ;)
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
BMW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078