Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erhanercan
Gerçek AdErhan Ercan
Doğum Tarihi26 Nisan 1980
MeslekBilişim Sektörü
İlgi AlanlarıTeknoloji, Kozmoloji
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Sd kartınızın okuma yazma hızı çok yüksek olmalı. Telefonun okuma yazma hızı sd carda bağlı olarak çalışıyor. Kendi hafızasındaki yüksek okuma yazma p... Mesaja git »
Bulaşıkçı, Aşçı Yardımcısı, Garson-Komi başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bulaşıkçı, Aşçı Yardımcısı, Garson-Komi başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bulaşıkçı, Aşçı Yardımcısı, Garson-Komi konusunu başlattı (16 gün önce)
Tekirdağ, Çiftlik önü, Süleymanpaşa İlçesi, Değirmenaltı civarına yakın oturan, takım arkadaşları aramaktayız. İşletmemiz siteye özel aile restoranıdı... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Gittim bu da yokmuş 10 günlük cihazda ekran yanması mı abi sırf bu yüzden tereddütteyim fena... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Beyler birazdan cihaza bakmaya gidecem p10 ve plus yokmuş hiç bir yerde oledde yanma oluyor mu bu kararımı etkileyecek... Mesaja git »
★★★ Huawei Nova Ana Konu (7.0 Güncel)★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Ben genel yazdım zaten. Huawei ye kızmamak elde değil bazen valla... Mesaja git »
★★★ Huawei Nova Ana Konu (7.0 Güncel)★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Ben ne yardırıyorum bilsen... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bugün kendi cihazımla ilgili soru sorarken p10 ve plus resmi oreoyu alacak mı diye sordum meraktan. Resmi olarak mate 9 ve mate 10 pro nun aldığını sö... Mesaja git »
★★★ Huawei Nova Ana Konu (7.0 Güncel)★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Aynen bende... Mesaja git »
Arkadaşları

telemcii

PeeDee

Mr.Panda
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Rakı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.090