Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
turushanovgu
Gerçek Adturushan övgü
KonumRize, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PIONEER AV RECEIVERS başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Vazgeçtim, satmıyorum... Mesaja git »
AKTİF SUBWOOFERLAR başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Güle güle kullanın arkadaşlar... Mesaja git »
PIONEER AV RECEIVERS başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Mesajım silinmiş, Ben de kullandığım lx77 avr satıyorum, ilgilenen mesaj atabilir... Mesaja git »
Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Teşekkürler... Mesaja git »
Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Teşekkürler abi sehpa işi senelerdir içimde kanayan yara gibi :) ona da sıra gelecek inşallah... Mesaja git »
Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Teşekkürler arkadaşlar Kullandıkça hayranlığım daha da artıyor:)))... Mesaja git »
Teşekkürler arkadaşlar Kullandıkça hayranlığım daha da artıyor:)))... Mesaja git »
:))) aynen... Mesaja git »
teşekkürler arkadaşlar, daha iyileri sizin olsun inşallah, heyecanla 1 film izledikten sonra mesai için erken uyumak zorunda kaldım, malum gün yorgunl... Mesaja git »
tv’yi duvara monte edip ortalayınca seyir de daha iyi olacak... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
------------------------------------------------------------------

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.096