Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
akino
Gerçek AdAkın KÜÇÜK
Doğum Tarihi18 Ocak 1985
Meslekİnşaat Müh.
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 50
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sarayda iftar yemegi başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Herhangi bir ulke icin devlet daireleri veya askeriye veya tarihi eser niteliginde ki saraylar, camiler vs mecburi ihtiyaclardir. Ve devlet bu devlet... Mesaja git »
Takaslık Thierry Mugler Pure Malt. 95/100 ML, Kutulu. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Merhabalar. Pure Malt halen duruyorsa ve takas düşünürseniz şişeli kutulu 95 ml Aramis Havana vrebilirim. iyi akşamlar.... Mesaja git »
Türkiye'nin özeti başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Cevap verdiğin arkadaş yaşıyor mu merak ettim D:D:... Mesaja git »
Sarayda iftar yemegi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu herif gibi tipler olduğu müddetçe ülke düzlüğe çıkamaz. Sadece bu video nezdinde konuşmuyorum, bu sarayın yıllık elektrik ihtiyacı ile kaç bin tane... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Eyvallah hocam ben de böyle düşünüp disenchantladım :)... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Cenarius leg aggro token druid destelerinde iş yapar mı? Mana bedeli çok fazla bana pek yapmaz gibi geldi ama fikirlerinizi almak isterim.... Mesaja git »
Givenchy Xeryus Rouge konusunu başlattı (9 gün önce)
95 ml kadar dolu, kutusu mevcut. Satış fiyatım 100 tl. Takas olarak İssey Miyake L'eau de İssey, İnsense Ultramarine veya aklıma uyan herhangi bir par... Mesaja git »
katara 5 bin asker yolluyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Yav hala duyar diyor ya. Erbaş gitmiş veya rütbeli gitmiş ne fark eder? Savaş durumunda rütbeli asker ölmüyor mu? Allah göstermesin olası bir kayıp ya... Mesaja git »
katara 5 bin asker yolluyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Allah'ın vahhabi yobaz arabını korumak için yüce Türk askerini gönderiyoruz. Böyle bir saçmalık olabilir mi?... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Hayır 25 mb tuttu... Mesaja git »
Arkadaşları

AbesLang

iztuzu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.547