Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
akino
Gerçek AdAkın KÜÇÜK
Doğum Tarihi18 Ocak 1985
Meslekİnşaat Müh.
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 52
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Dün cubelock'a karşı recruit druid ile oynadım, oynamaz olaydım. Resmen eziyet gibi bir maç oldu. Ömrümden bildiğin 10 dakika gitti. Bir ara boardda 1... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bende sırf weaponu ve grommashı var diye bu expansion da bir şey olur diye warriora yüklendim sonuç koca bir sıfır. Warrior ölmüş ağlayanı yok.... Mesaja git »
Arenada hile olduğundan şüphelenmeye başladım başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ben de karşıma 10 mana da 4 el üst üste blastcrystal potion atıp boardda bir şey bırakmayan Warlock ile karşılaştığımdan beri arena oynamıyorum. Ondan... Mesaja git »
Dark Passage Efsane Jungler "KaKAO" ile Anlaştı. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Efsane mi değil mi bilemem ama bir zamanlar oldukça iyiydi. LCK takımlarının çift takımlı olduğu zaman Kt takımının ikinci takımında junglerdı diğeri ... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Lig yükselmek çok umrunuzda değil ben keyif almak istiyorum diyorsanız kesinlikle mill rogue destesi beklentinizi karşılayacaktır. Oynaması gerçekten ... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bu secret mage ve hunterlar yuzunden her desteye 2 tane eater of secrets koymak zorunda kalıyorum. Bir tane de jade için skulking geist koyunca kendi ... Mesaja git »
Yeni wild bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Standart ile aynı mantıkta ilerliyor. Sezon sonunda hangisinde daha ilerideysen ona o rankin ödülünü alıyorsun. Yerinde olsam eski kartları bozmazdım ... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Satellite's Tempo Priest deckin Toast versiyonunu oynuyorum iki gündür hem zevkli hem de ladderda yükselmek için ideal. Keleseth ve Soutsea Captain ol... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çok sağolasın kardeşim.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Frost lich jaina craftladım ama güncel Knc decklerinden bir tane control mage destesi bulamadım. Var mı paylaşmak isteyen?... Mesaja git »
Arkadaşları

AbesLang

iztuzu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109