Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
akino
Gerçek AdAkın KÜÇÜK
Doğum Tarihi18 Ocak 1985
Meslekİnşaat Müh.
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 48
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Fabri kurtardığı iki kritik pozisyon ile hatasını çoktan telafi etti. Maçta tek bir suçlu varsa o da tel tel dökülen Atiba ile Oğuzhan'ı oyundan alma... Mesaja git »
Senol Hoca acilen oguzhan ve mitrovici cikartip yerlerine İnler ve Necipi almali. Defans-ortasaha blogumuz cok kotu. Oguzhan sifir cok kotu.... Mesaja git »
Bende rogue quest destesi yapacağım yada oyunu bırakacağım başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam ben de senin gibi düşünüp bir anlık gazla bende yaptım quest rogue destesi. Daha sonra inanılmaz sıkıcı ve sinir bozucu olduğunu farkettim. Ben ... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Quest Mage için söylemiştim.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Eater of Secrets koyuyorum deck'e gg. Nozdormu filan gerek yok tertemiz.... Mesaja git »
Dirty rat oldukça etkili oluyor ikidir concede attılar.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Quest roguelardan herkes şikayetçi ben de dahil ama quest mage çok daha sinir bozucu ve durdurması imkansız gibi.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Murloc quest shaman oynuyorum şu an en güçlü deste bu gibi geldi bana. 3 keredir karşıma quest rogue geliyor 3'ünü de kazandım.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Şu an elemental shaman favori gibi oynanışı da çok hoşuma gitti. Sabah sabah jade druid ile iki kere tokatladılar beni :)... Mesaja git »
Plat'a çıkarma potansiyeli olan üst koridor şampiyonu? başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Renekton ve İrelia. Peşine de Ad Fizz olabilir tam bir kanser edici.... Mesaja git »
Arkadaşları

AbesLang

iztuzu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078