Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
akino
Gerçek AdAkın KÜÇÜK
Doğum Tarihi18 Ocak 1985
Meslekİnşaat Müh.
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 50
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
DK Reno Warlock oynamaya karar verdim ve kendimce bir deste oluşturdum. Highlander Priest denk gelmedikçe gayet iyi bir deste gibi duruyor ama bilemed... Mesaja git »
2017 World Championship [Çeyrek Finaller Belli Oldu] [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
LZ üç maçta da berbat komp kurdu. 3 maç boyunca sejuyu ve trisi karşı tarafa bırakmak nedir yani. Son maç zaten Ambition, Cuzz'ı ormandan sildi. Bir a... Mesaja git »
Big priest kaldırılmalı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Barnes gördüğüm zaman ana avrat sövüp concede veriyorum. Başka çare yok.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Krulock oynayalım zevkli deste, aggro oynayıp oyunu p.ç etmeyelim dedikçe secret quest mage geliyor. İlla aggro druid mi oynamak lazım veya keleseth r... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hocam şu deckin devamında 2 tane doomguard, 2 bonemare, 1 de bloodreaver gul'dan mı var?... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Ağlama filan yazarsan bu şekilde bir cevap kaçınılmaz olur. Tebrik içinde ayrıca teşekkürler, size de başarılar.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Naber Vardarlı? Hazımsızlık varsa bol bol soda iç, millete ağlama demeden önce de kendin ağlamayı bir bırak. Çok dokundu sanırsam küfürler? Beşiktaş t... Mesaja git »
Bilezik nedir bilir misin? Haşırt diye geçirilir, galiba bir Leipzige geçirmemiş Beşiktaş sana da etkisi olmuş dün gecenin. Hadi yallah vardar ovasına... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Quaresmanin hareketi dogrudur, ilk harekette verilmesi lazimdi bir itiraz yok. Ama bir tane babayigit yok mu ilk yarida quaresmadan once ayni hareketi... Mesaja git »
Enrage Warrior başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dayanamadım, Rotface ve black knight craftlayarak yaptım desteyi. Dead man's hand ile birlikte oynanınca oldukça etkili oluyor. Tempodan ziyade contro... Mesaja git »
Arkadaşları

AbesLang

iztuzu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094