Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
akino
Gerçek AdAkın KÜÇÜK
Doğum Tarihi18 Ocak 1985
Meslekİnşaat Müh.
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 50
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1 Yildir Oynamiyordum başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yeni gelen expansion ile birlikte kontrol desteleri revaçta. Bir kaç araştırma ile birlikte güzel bir kontrol druid veya handlock destesi oluşturabili... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Birikmiş dustlarla DK handlock ( kolentonun deste) ve Dk Plague Druid destesi yaptım ikisi de gayet iyi. Handlock Tier 1 olma yolunda ilerliyor bence.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kolento'nun oynadığı plague druid deck oldukça efektif gibi görünüyor. Dust olarak da diğer decklere göre daha uygun.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Allahini seversen su lanet pirate warrioru oynama dostum :-) yeni gelen kartlarla dragon priest decki yap su pirate i yapma daha iyi.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Adventuredan Frost Lich Jaina geldi. Bi bana geldi herhalde çoğunlukla Uther çıkmış millete.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
23 tane packten 2 leg 5 epic çıktı. Çıkan legler bu expansion'un gerçekten en kötü iki legendary'si. Biri discard mekanikli queen bilmem ne , ... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Cersei desteklemiyorum ama taht oyunlarını şu ana kadar en iyi oynayan kesinlikle Cersei ve şu anlık tahtı en çok hak eden şahsi kanaatim bu kadın. So... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Beyler bir sorum olacak benim laptop heartsone için pembe ekran hatası veriyor var mdıır bunun bir çözümü her şeyi denedim düzeltemedim bir türlü.... Mesaja git »
Arkadaşları

AbesLang

iztuzu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094