Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alperdgal
Gerçek Adalper ilbi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vw polo 2018 mi Seat Leon 2018 mi? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Leon... Mesaja git »
Opet bayisinin zam öncesi yakıt satmaması başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam epdkya sikayet edin... Mesaja git »
Sen bide golf alsan beler olacakmıs Golf>enpara.com... Mesaja git »
Yeni Polo sorulara cevaplar başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ben de 2014 polo kullanıyorum1.2 tsi S class Golf Passatla aynı cumlede gecırmeye gerek yok bu aracı(yeni kasa olsa dahi) Siz tuplu avrnsiste... Mesaja git »
Tsi motorun az yakmasını neden hazmedemiyorsunuz başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Heyecana gerk yok Hem 1.4 tsi 125 bg (şirket aracı) hem 1.2 tsi kullanıyorum Istanbulda 2 si de az yakmıyor. Ozellıkle sirket aracı ile istanbul... Mesaja git »
Jazz'ın tüketimi nerdeyse dizel punto ile aynı. başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam 12 sene ankarada yasadim. O guzergahta 2.0 mondeoda acik yolda o sekilde yakar.Puntonun farki yogunntrafikte ortaya cikar —-Jazz cok yakar de... Mesaja git »
Jetta 1.6 TDİ 11 litre yakıyor yardım lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
2014 1.6tdi dsg olabı 0 dan 163500km ye kadar kullandim Sehir ici 6.3-8(asiri yogunda) yakar Sehir disi 4.9-5.8arasi yakar (max125km hiz) 11 ... Mesaja git »
Nissan Qashqai 1.6Dci Skypack + Cam tavan başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
O paraya 2015 a4 1.4 tfsi veya 2015- 2016 1.6 tdi passat highline alınır. Hic olmadı gla falan bakın2.el. Gecen yıl 1500 km kadar black edition 1.6... Mesaja git »
S60 1.5T3’ MÜ YOKSA PASSAT 1.4 TSİ 125 HP’ Mİ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
S60 da passat da kullandım Passat aetılar 2.el Yakıt Genişlik Servis maliyeti(emin değilim) S60 artılar Kalite algısı Bg gucu Donanım ... Mesaja git »
Volvo xc60 konusunu başlattı (14 gün önce)
Mevcutta sirket araci kullandigim icin alman pek soz konusu degil.Eskiden beri xc 60lari begenirim.Bugun 2.ellerine bakarken 100.000 civarinda genelde... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.326