Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alperdgal
Gerçek Adalper ilbi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
140000 e kadar SIFIR otomatik araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
2017 trend passat tsi 2018 golf highline diZeli pahali olabilir Premium olsun derseniz 3 serisi veya s60 olabilir (2.el)... Mesaja git »
Ford Focus 1.6 Ghia Otamatik 2000/2005 ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam arabayi kumes olarak kullanmislar galiba, baya hor kullanilmis gjbi Ayrica fiyat piyasaya gore uygun, takas var vb bence arabada ciddi hasar ... Mesaja git »
seat ibiza 1.2 tsi sport alınır mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bunu alana kadar megane 3 coupe bakın bence... Mesaja git »
Fluence kötü bir araçmı ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ben almam ama alama mani olmam Bagaj genişlik düşük tüketim dışında artısı yok... Mesaja git »
bujilere cok zam gelmis başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Soğan 5 tl olmus buji naapaın... Mesaja git »
Yeni evli çifte manuel dizel 40 bin tl hatchback önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ayni yoldan 2014 aralikta gectik, 6 aralikta evlendik, 8 ocakta arabayi(polo ) teslim aldik Oncelikle biz de sizin gibi dizel manuel 30.000 e ka... Mesaja git »
Buyuk bagaj suv onerisi? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Quasqai almayin hocam, crvnin buyuk bagaji, tiguan da fena degildi sanirim ama 1.6 otomatik yok tiguanda... Mesaja git »
Sag on tamponu surttum başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam satarken buna laf edecek adamin .... Rotus boya ve pasta ile temizlenir... Mesaja git »
clio 4 alınır mı ilan içerde başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arac guzel, gayet dolu ama 6 yasinda ve 120.000 e gelmis, siz de 2-3 yilda 60.000 km yapsaniz 180000deki araci satmak zor olacaktir.Alabilirseniz az k... Mesaja git »
OTO Klima Gazı Fiyatları Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam o zaman contalari degismek gerekecek, servis kalin fatura cikarir heralde ??... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.250