Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
samedcankacar
Gerçek Adsamed kacar
KonumDenizli, Çal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1600tl sadece kasa başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
ekran kartı olarak http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/powercolor-ax7850-2gbd5-2dhpp-hd7850-pcs+-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx11-ekra... Mesaja git »
1600tl sadece kasa konusunu başlattı (6 yıl önce)
1600 tl lik bir oyun kasası almayı düşünüyorum şuanki bütün güncel oyunları son ayarlarda oynamak istiyorum. işlemci/ekran kartı/kasa/anakart/ram bu... Mesaja git »
en iyi 300tl lik anakart başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: deadmoney62 Arkadaş fx 6300 kullanacağını söylemiş.O anakart sizinde bahsettiğiniz gibi intel işlemciler için. Konuya d... Mesaja git »
en iyi 300tl lik anakart başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
hocam gülmekten öldüm fx-6300 ile asus asus p8 z77 mi kulanıcam başka tavsiyesi olan... Mesaja git »
en iyi 300tl lik anakart konusunu başlattı (6 yıl önce)
en iyi 300 tl lik anakart nedir fx6300 kulanacağım... Mesaja git »
www.teknobiyotik.com'a girebilen? başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Patronage Arkadaşa ekran kartı siparişi verdik ama siteye giremiyorum www.teknobiyotik.com sitesi çok yakında burada ol... Mesaja git »
800tl sistem tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
AMD Athlon II X2 220 2.8ghz 4gb ram 1333mhz ddr3 grafik OB ECS A750GM-M 7.0 ben 850 liraya bunu yenilemek istiyorum ve çok iyi bir bilgim olma... Mesaja git »
800tl sistem tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Rohirim Anakartınızın modeli hakkında bir bilgi yazmamışsınız.Öğrenmek için; ftp://ftp.cpuid.com/cpu-z/cpu-z_1.62-setup... Mesaja git »
PCS+ başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: aglarm Pcs+ türünün en hızlı saat hızına sahip bence POWERCOLOR OC yapılırmı o ?... Mesaja git »
PCS+ başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
ozaman bunlardan birini almak istiyorum hangisi daha iyidir ? 1: http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/sapphire-11200-14-20g-hd7850-oc-g... Mesaja git »
Arkadaşları

MühendisMurat

aglarm

metin abi 52
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.061