Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hibo40
Gerçek Adibrahim yılmaz
KonumAksaray,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
sende o kadar para verdin hesap bilgilerimi atayım 200tl yolla ihtiyacı olan birine vereyim... Mesaja git »
Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar dün vatanda mat siyah iPhone 7 Plus 128 Gb ödemesini yaptım. ürünün 1 hafta içerisinde elimde olacağını bu sürenin en fazla 2 hafta olacağı... Mesaja git »
Lens Seçimi Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. alacağım ürünün internette satışta olması gerekiyor ve faturalı olması gerekiyor o yüzden istanbuldan alamam. ... Mesaja git »
2000 tlye çıkamam 1000tl 1300tl civarı olması lazım... Mesaja git »
teşekkürler yorumunuz için. manzara fotoğrafı çok çektiğimden zoom aralığı yeterli gelmiyor. ( 18-55 ) ancak yakın çekimlerde 18 55den memnunum ... Mesaja git »
Lens Seçimi Yardım konusunu başlattı (4 yıl önce)
arkadaşlar 1aydır canon 600d kullanıyorum 18 55 is lens var. genelde otomatik ayarda çekimler yapıyorum. makinemden memnunum fakat bazen yakınlaşma... Mesaja git »
TOPLU ALANLARDA WİFİ NASIL YAPILIR konusunu başlattı (4 yıl önce)
arkadaşlar örneğin bir parkta oturan herkes ücretsiz internete girebilirsin. bunun bir yasal yükümlülüğü varmıdır herhangi bir kullanıcının yaptığı ... Mesaja git »
Lisans - Önlisans ikilemi yardımcı olunuz konusunu başlattı (4 yıl önce)
arkadaşlar ben bilgisayar prog. mezunuyum. önlisans kpss çalışamadım bazı sıkıntılardan dolayı. puanım 74. şuan işletme son sınıf öğrencisiyim. t... Mesaja git »
Okuduğunuz, tavsiye edeceğiniz kitap listeniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
okuyacak kitap arayanlar için güncel kalsın arkadaşlar :)... Mesaja git »
Önlisans kpss kayıt başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
http://i.hizliresim.com/Y3MdlE.png yanlışlıkla ön lisans yerine lise ile kayıt olunduysa girilir yapılır. başka nasıl yapılacak ?... Mesaja git »
Arkadaşları

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.133