Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Zyprox
Gerçek AdBurak Babanoglu
Doğum Tarihi23 Kasım ****
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 110
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, 10.3.1 JB Güncel Haberler.... başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
İphone 7 10.2 için haber var mı acaba?... Mesaja git »
Arkadaşlar iphone 7 10.2 için jailbreak mevcut mu? Bazı yerlerde var yazıyor fakat emin olamadım.... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bf1 early enlister deluxe + 1 ay live p1 60?... Mesaja git »
DESTiNY (XBOX ONE / 360 ANA KONU) 9 Eylül 2014 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Mobilden girdimde yanlış olmuş kusura bakmayın... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Satılık forza horizon 3 ve blizzard mountain pack dlc p1 120? Hesabı ben açtım ilk sahibiyim... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Satılık Mortal Kombat X P2 Fiyat: 50?... Mesaja git »
Xbox One Yurtdışı Live Store'lardan Alışveriş Rehberi(Güncellendi) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Arkadaslar usa storedan gift card alıp usa storedan oyun almak istiyorum. Bu şekilde alışveriş mümkün müdür?... Mesaja git »
FIFA Ultimate Team [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Arkadaşlar hafta sonu ligi elemelerine katılırken bir kural yüzünden katılamıyorum fakat kuralı anlamadım. Kural şu: Normal + Nadir OYUNCUSU ilk 11 ve... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Satılık : Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition-Dead Rising 4 (2.000.000) oynama saati hakkı ve project cars vs live oyunları. Ayrıca içerisind... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Satılık forza horizon 3 + blizzard mountain p2 110₺ Destiny the collection ile takas olur... Mesaja git »
Arkadaşları

pepe7115

musab63

David Trezeguet

alimmm78

reachthetop

IrmOzclk3
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Mini
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox, Xbox
Takım
Galatasaray
TV
Panasonic
Ses Sistemi
Bose, Logitech
Tablet
Apple
Notebook
Apple
Xbox Live GamerTag
BurakBabanoglu
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Dünyadan Futbol
Galatasaray, Manchester City FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094