Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Zyprox
Gerçek AdBurak Babanoglu
Doğum Tarihi23 Kasım ****
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 110
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 47 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hitman Complete Edition, Sunset Overdrive, Assasins Creed Chronicles (3 Oyun) ve Defense Grid 2, Rocket League P1: 65 TL Destiny The Collection ... Mesaja git »
İPHONE 7 VE 7 PLUS APPLE DERİ KILIF (KARGO DAHİL+LENS KORUMA HEDİYELİ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
APPLE LOGOLU, BİREBİR APPLE ORJİNAL ÜRÜN BENZERİ OLAN DERİ KILIFLAR KARGO DAHİL 39 LİRA. ÜSTELİK 10 LİRA DEĞERİNDEKİ KAMERA LENS KORUYUCUSU HEDİYE. ... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hitman Complete Edition, Sunset Overdrive, Assasins Creed Chronicles (3 Oyun) ve Defense Grid 2, Rocket League P1: 65 TL Destiny The Collection P1:... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
Gün içerisinde yani yalnızca "" kere ilan paylaşabilirsiniz. Uymayan üyelerin mesajları silinip [b]1 uyarı pua... Mesaja git »
PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( PS4 SLİM ÇIKTI ) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Herkese merhaba. Bir küçük bir arkadaş grubu olarak Ps4'lerimizi almış bulunmaktayız. Kendi çapımızda, içerisinde hoş ve seviyeli sohbet, online organ... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Herkese merhaba. Bir küçük bir arkadaş grubu olarak Ps4'lerimizi almış bulunmaktayız. Kendi çapımızda, içerisinde hoş ve seviyeli sohbet, online organ... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bf1 Ultimate veya Premium Pass alacak olan var mı?... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Arkadaşım boş boş konuşma benim eski ilanlarımı herkes biliyor. Kaç yıldır aktif olarak kullanıyorum burayı. Öyle bir niyetim yok. Xboxın elimde kalma... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Arkadaşım senin gibiler ilanda yazanları okumadan senin bu yaptığın yorumu yapmasınlar diye ilanın başında açıkca belirttim boşlukları benim koymadığı... Mesaja git »
Arkadaşları

pepe7115

musab63

David Trezeguet

alimmm78

reachthetop

IrmOzclk3
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Mini
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox, Xbox
Takım
Galatasaray
TV
Panasonic
Ses Sistemi
Bose, Logitech
Tablet
Apple
Notebook
Apple
Xbox Live GamerTag
BurakBabanoglu
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Dünyadan Futbol
Galatasaray, Manchester City FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.250